Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Gallagher

En Sevdiğiniz Gallagher?

• Frank

Kullanılan: 9 27.3%
  • Fiona

Kullanılan: 3 9.1%
  • Ian

Kullanılan: 1 3.0%
  • Lip

Kullanılan: 6 18.2%
  • Debbie

Kullanılan: 0 0.0%
  • Carl

Kullanılan: 12 36.4%
  • Liam

Kullanılan: 2 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    33
Şimdi öyle deyince ben de fena oldum. :D Da çocuklarına babalık yapmamış, uyuşturucu satan, hatta kendi kızını bile satmayı planlayan bir adam Frank. Ne bileyim yani. :D
Frank'in karakteri o; herkes kendinden sorumludur bakış açılı bir adam. Ian'ı ilk gördüğünde de hiç tepki vermemişti. Mahallenin zengin taliplerinde de konuşması vardı, gay hakları konusunda çıkar konuşması da. Yani anlayacağın bencil realist çizgide. Ama Monica her gittiğinde de Fionalara bakmış bir şekilde.

Sorma :( Neydi karısının adı o çok etkilemiş adamı zamanında.
Monica. Bipolar olduğu için gel-gitleri olan biri. Bir de uyuşturucu bağımlısı olunca... Zaten pek çok çıkmaza Franky'i süren o. Annesinin aksine bir kadın herkesin mutluluğunun kendi isteklerinin tatmininden geçtiğine inanıyor. Ian'ı gay cluba götürmesi, Franky'nin kardeşi tarafından arzulanma hissi falan. :D

Lan ne seviyormuşsam diziyi, yazdıkça yazasım geliyor. :D

Frank iyi gidiyordu o işte aslında :D Kovulması kaçakçılığa yönelmesi için adım oldu. Benim açımdan en azından ne olduğu belli olduğundan ben seviyorum karakter.
Ian çok kanserdi mesela son sezon :(
Ian niye kanserdi aga ya? Aksine o Gay Jesus muhabbeti sarmıştı. :D Carl'ın yeni sevgilisi çok kanser bir tip bence.

Frank'in karakteri o; herkes kendinden sorumludur bakış açılı bir adam. Ian'ı ilk gördüğünde de hiç tepki vermemişti. Mahallenin zengin taliplerinde de konuşması vardı, gay hakları konusunda çıkar konuşması da. Yani anlayacağın bencil realist çizgide. Ama Monica her gittiğinde de Fionalara bakmış bir şekilde.
Çocuklara anlatıldığı gibi Fiona bakıyor aga. Zaten Frank bunlara iyi bir baba olsaydı çocuklar birbirlerine bağlı olduğu gibi ona da bağlı olurlardı. Ha Frank ne yapmıştır, onlara bir ev sağlamıştır. Onun dışında her biri kendi bacağından asıldı.

@Meiou Aynen diziyi konuştukça konuşası geliyor insanın. :D

Monica. Bipolar olduğu için gel-gitleri olan biri. Bir de uyuşturucu bağımlısı olunca... Zaten pek çok çıkmaza Franky'i süren o. Annesinin aksine bir kadın herkesin mutluluğunun kendi isteklerinin tatmininden geçtiğine inanıyor. Ian'ı gay cluba götürmesi, Franky'nin kardeşi tarafından arzulanma hissi falan. :D

Lan ne seviyormuşsam diziyi, yazdıkça yazasım geliyor. :D
Garip hatundu dediğin gibi ölünce bile musallat oldu hatta bizimkilerin üstüne torbalardan ötürü sdfjhgsdf
Özlemişim bende senin gibi :D

Fiona ile gereksiz ergen polemiği yaptı orasına ayar oldum. Kızcağız zaten uğraşmış bunlar için üstüne gidip bir de işini baltalayınca benim tepkimi çekti. Ama son bölümlerde daha iyiydi tabii.
Carl'ın sevgilisi çok tehlikeli ya sdjfghsd Yeni Monica resmen

Çocuklara anlatıldığı gibi Fiona bakıyor aga. Zaten Frank bunlara iyi bir baba olsaydı çocuklar birbirlerine bağlı olduğu gibi ona da bağlı olurlardı. Ha Frank ne yapmıştır, onlara bir ev sağlamıştır. Onun dışında her biri kendi bacağından asıldı.
Yok işte, arada boşluklar var. Fiona'nın hikayesi Franky ve Monica esrar çekip dışarıda bunları unutunca başlıyor. Ian'ın ateşlendiği sahne ( çocukların velayet davası mahkeme ) . Sonra bu halanın evini Franky sağlıyor, içindeki eşyalar benim diyor sürekli. Şimdi biz dizide sürekli ne gördük; Franky'nin çalışmamasına rağmen çok sık para kazanması. İş kazası Gallagherların aile işi diyordu çocuklarına. Bu tarz toplu paralar kazandığında eli bol. Halanın aylığı geldiğinde ( son cuma ) içip, sızar. Bunlar parasızsa cebinden alır. Yani o veya bu çesit Franky sayesinde ayakta kaldılar. Ha iyi bir babayı geçtim, baba bile değil. Ama Sezar'ın hakkı Sezar'a :D

Garip hatundu dediğin gibi ölünce bile musallat oldu hatta bizimkilerin üstüne torbalardan ötürü sdfjhgsdf
Özlemişim bende senin gibi :D
Her karakter özenle yapılmıştı seride.

6 kardeş; Büyük üçlü
Fiona: Sex sever, içki ve uyuşturucuyu uygun koşulda alır. ( Frank + Monica )
Lip: Zeki. Alkolik ( Frank )
Ian: Gay, Bipolar ( Monica )

Anne babalarından umut olmadığını bilen üçlü aslında bir çeşit onlara benzemiş.

Debbie: Anaç ( Anti Monica )
Carl: Şiddet sever, fiziksel cesur, aptal ( anti Frank )
Liam: ( Anti birleşimleri olabilirdi )
:D

Yok işte, arada boşluklar var. Fiona'nın hikayesi Franky ve Monica esrar çekip dışarıda bunları unutunca başlıyor. Ian'ın ateşlendiği sahne ( çocukların velayet davası mahkeme ) . Sonra bu halanın evini Franky sağlıyor, içindeki eşyalar benim diyor sürekli. Şimdi biz dizide sürekli ne gördük; Franky'nin çalışmamasına rağmen çok sık para kazanması. İş kazası Gallagherların aile işi diyordu çocuklarına. Bu tarz toplu paralar kazandığında eli bol. Halanın aylığı geldiğinde ( son cuma ) içip, sızar. Bunlar parasızsa cebinden alır. Yani o veya bu çesit Franky sayesinde ayakta kaldılar. Ha iyi bir babayı geçtim, baba bile değil. Ama Sezar'ın hakkı Sezar'a :D
Ha, Frank'in baba bile olmadığını kabul ediyorsan benim için tartışılacak bir şey yok. :D Frank'in savunulacak neyi var ama orası tartışılır. :D Ha sevilir birşey demiyorum da. Kızını satan adam yani. :D

Fiona ile gereksiz ergen polemiği yaptı orasına ayar oldum. Kızcağız zaten uğraşmış bunlar için üstüne gidip bir de işini baltalayınca benim tepkimi çekti. Ama son bölümlerde daha iyiydi tabii.
Carl'ın sevgilisi çok tehlikeli ya sdjfghsd Yeni Monica resmen
Aynen, onu ben de çok saçma buldum. Ama çocuk da iyi bir niyet için yapıyor. Ona da hak vermek gerek, zaten ablası olduğu için çekiliyor köşeye.

Her karakter özenle yapılmıştı seride.

6 kardeş; Büyük üçlü
Fiona: Sex sever, içki ve uyuşturucuyu uygun koşulda alır. ( Frank + Monica )
Lip: Zeki. Alkolik ( Frank )
Ian: Gay, Bipolar ( Monica )

Anne babalarından umut olmadığını bilen üçlü aslında bir çeşit onlara benzemiş.

Debbie: Anaç ( Anti Monica )
Carl: Şiddet sever, fiziksel cesur, aptal ( anti Frank )
Liam: ( Anti birleşimleri olabilirdi )
:D
AHauhauhaha. Güzel özetlemişsin reiz.

İşte kültürel mi yoksa karakterist bir özellik mi bilmiyorum ama Debbie bir karar verdiği zaman kızımın kararıdır demiyor, Debbie diyor. :D

:sapkali:
Sammi'den bahsediyordum hacı. Sammi'yi bira stoğu karşılığında pazarlamayı düşündü herif alkoliğin tekine. :D Sonra Sammi delirdi daldı buna. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık