Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Erkek Tower of God Karakteri

En sevdiğiniz ToG erkek karakeri

• Baam

Kullanılan: 13 19.1%
  • Koon

Kullanılan: 21 30.9%
  • Rak

Kullanılan: 25 36.8%
  • Ran

Kullanılan: 3 4.4%
  • Leeso

• Blitz

Kullanılan: 0 0.0%
  • Lerero

Kullanılan: 6 8.8%
  • Mazino

Kullanılan: 26 38.2%
  • Jinsung Ha

Kullanılan: 27 39.7%
  • Karaka

Kullanılan: 2 2.9%
  • Jyu Viole Grace

Kullanılan: 4 5.9%
  • Hatsu

Kullanılan: 5 7.4%
  • Yu Han Sung

• Hoaqin

• Baylord Yama

• Kullanılan toplam oy
    68
Baya iyi karakterler var gerçekten, ölenlerden ve ana karakter diyebileceğimiz kişilerden birini söylemem gerekmiyorsa.

Urek Mazino
Jinsung Ha
Wangnan
Karaka
Yama

Bunlar hikaye ve tasarım konusunda baya iyiydi şimdiye kadar. Zaten belli başlı karakterler arasında hikayesi ''çok kötü'' diyebileceğimiz bir karakter yok diyebilirim seri içinde...

Jinsung Ha'yı sevmeyen tek benim herhalde. "10 aile çocuğunu öldüreceğim" diyen, gücü çocuklara yeten biri, git en üst siradakilerden birilerini öldür; nerdeeee?
Kallavan bunu dönünce amma tatmin olmuştum.

1- Jinsung Ha
2- Rak Reis
3- Shibisu
4- Jue Viole Grace / Baam (son dönem hallerini pek sevmiyorum, köpek arkı öncesini sayıyorum, artık çok robotik )

5. sıra içinse tonla isim var ya Khun Eduan'In Data Hali, Urek Mazino, Hatz, Novick, Phonsekal Laure, Sachi Faker, Hikayesini eeen çok merak ettiğim ve SIU'nun belirlediği Top 17 içinde en çok dikkatimi çeken kişi olan Baek Ryun, Cha Reis, Yu Hansung, Yasratcha, Yama, Doom, V vs vs bir sürü isim var. Ancak ben Baek Ryun diyeceğim henüz görmediğimiz halde.

Jinsung Ha'yı sevmeyen tek benim herhalde. "10 aile çocuğunu öldüreceğim" diyen, gücü çocuklara yeten biri, git en üst siradakilerden birilerini öldür; nerdeeee?
Kallavan bunu dönünce amma tatmin olmuştum.
Ha ailesinin bir yan dalını katletmiş işte. Yan Dal liderleri de boş adam değil. Yama'nın iki kardeşi bir yan dal aile liderini birlikte yenemedi. İlla ki Jinsung'u avlaması için üst düzey adamlarda yollamışlardır misal White için çok katliam yaptı diye bir prenses yolluyorlar ama Jinsung'u durduramamışlar demek ki.

Evan,
Rak
Wangnan,
Laure,

En sevdiğim bu dördüdür, bir de hikayesine üzüldüğüm bir karakter vardı. sırf bir prensese baktığı için ailesi katledilen ve gözleri dağlanan Reflejo muydu sanırım oydu.

Oyumu Rak ve Leeso'ya attım bir de Karaka'ya beni güldürüyordu arada.

Şimdi gelelim en sevmediklerime. :artiz:

1- Baam
2- Baam
3- Allahın özürlü Jar Jar'ı (Baam)
4- :of: :of: :of: (Baam)
5- $#€₺?# #€¥$¥€ (Baam :mad: )

Evan,
Rak
Wangnan,
Laure,

En sevdiğim bu dördüdür, bir de hikayesine üzüldüğüm bir karakter vardı. sırf bir prensese baktığı için ailesi katledilen ve gözleri dağlanan Reflejo muydu sanırım oydu.

Oyumu Rak ve Leeso'ya attım bir de Karaka'ya beni güldürüyordu arada.

Şimdi gelelim en sevmediklerime..

1- Baam
2- Baam
3- Allahın özürlü Jar Jar'ı (Baam)
4- $#€₺?# #€¥$¥€ :of: :of: :of: (Baam)
Reflejo.

Bunun kadın karakterleri için olanı var mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık