Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Başlangıç Pokemonu

En sevdiğiniz başlangıç Pokémonu Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    77
Eevee evriminde Eevee hariç hepsinin iki tane yüz üzeri özelliği oluyor. Diğer değerleri de yanlış hatırlamıyorsam biri hariç düşük değil. Flareon un alternatifi var vaporeon da aşırı güçlü bir pokemon ama lapras da kullanılabilir. Ama jolteon cidden eşsiz bir pokemon. Hem spesyal atağı çok yüksek hem hızı. Electabuzz da raichu da zayıf kalıyor. Hatta arkadaşın dediği gibi zapdos bile kesmiyor. Zaten zapdosu bulana alana kadar yıl geçiyor
Flareon cidden çöp yalnız, hani ona güvenip ateş türü almamazlık yapmasın kimse. Oyundaki en kötü ateş türü olarak ilk 5'e oynar.

Gerçi değişik bir tat almak için bir ara hiç kullanmadığım Pokémonlardan bir kadro kurup oynayasım var.

Flareon cidden çöp yalnız, hani ona güvenip ateş türü almamazlık yapmasın kimse. Oyundaki en kötü ateş türü olarak ilk 5'e oynar.

Gerçi değişik bir tat almak için bir ara hiç kullanmadığım Pokémonlardan bir kadro kurup oynayasım var.
Bi ara ben de denedim flareonu da yok yani çok kötü. Ben bir ara roket takımı gibi falan kurmaya çalıştım da dert yani komple. Weezing güzel ama. Zehirin karşısındaki en büyük tehlike topraktan zarar almıyordu :D

Bi ara ben de denedim flareonu da yok yani çok kötü. Ben bir ara roket takımı gibi falan kurmaya çalıştım da dert yani komple. Weezing güzel ama. Zehirin karşısındaki en büyük tehlike topraktan zarar almıyordu :D
Weezing aslında değeri bilinmeyen bir pokémon, zehir türü için çok iyi bir seçenek aslında ama zehir tipi çok da gerekli olmuyor genelde takımlarda.

Weezing aslında değeri bilinmeyen bir pokémon, zehir türü için çok iyi bir seçenek aslında ama zehir tipi çok da gerekli olmuyor genelde takımlarda.
Evet neredeyse herkese zarar veriyor ama çok az şeyin antisi. Dolayısıyla verdiği zarar az oluyor. Bu yüzden çift özellik olmadığı sürece zehir gereksiz. Normalde zehir en etkili tür olur belki ama pokemon da öyle işlemiyor pek. En azından oyunlarında

Ben de bir kere öyle başladım. Böyle sempatim olanları topladım güce bakmadan. Ratata ile takılıyordum. Tek yiyordu reis ya sürekli. :(

Sen hiç sıradan bir eğitmenin Raticate'nin attığı Hyper Fang'e denk gelmemişsin sanırım. Her vuruşta yarı can götürüyor.
Evet geldim ya fena vuruyor. Çok sövmüştüm. Fakat kendim oynuyordum ya. Normal tür her şeyden çok hasar yiyor. Charizard ile ot pokemonunu hiç canın gitmeden alırken hatta çoğu rakibi o şekilde alabilirken, diğer pokemonlarla da bazen aynı olay olabilirken, Raticate reis yarı can vuruyor eyvallah da can basmadan 2. Savasi çıkaramıyor. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık