Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Atari Oyunları

aman diyeyim elektrikler falan gider katil olursun. ataride ben de bitirememiştim sonrasında emulatörde bitirdim. ya ama cidden çekilecek dert değil. hele misakiyle oynadığın o sıra hyuganın karşısına morisaki koymak nasıl bir sadist düşüncenin ürünüdür yav
Ataride en fazla Nankatsu'nun ikinci maçına kadar gelebilmiştim, 8. takım oluyordu sanırım :D Cidden Tsubasa'sız işkence oluyor oyun.

Ataride en fazla Nankatsu'nun ikinci maçına kadar gelebilmiştim, 8. takım oluyordu sanırım :D Cidden Tsubasa'sız işkence oluyor oyun.
ben de matsuyama'da takılmıştım 12. takımdı sanırım. japonların yaptığı oyunlar halen daha aynı mantıkta zaten. Ya düşün ki senin kalecinin topu tutma ihtimali direğe çarpıp gol olmama ihtimalinden daha düşük. kim hangi manyak böyle kurgular oyunu aklım almıyor la

Captain Tsubasa 2 - Hiç unutmam zar zor ilk turnuvayı tamamlamıştım,yeni takıma geçmiş orda misaki ve nittayla oynamaya başlamıştım,Halamın kızının evladı sen ateriden kasedi çıkart birdahada oraya gelememiştim.

Not: Telefonda tsubasa 2 yi bitirdim işteyken çok boş vaktim var, sevdiğim oyunlar Filistones 2 oyunuda iyi, Adventure ısland ve Super mario world 9,Metal Gear, Castlevania...

ben de matsuyama'da takılmıştım 12. takımdı sanırım. japonların yaptığı oyunlar halen daha aynı mantıkta zaten. Ya düşün ki senin kalecinin topu tutma ihtimali direğe çarpıp gol olmama ihtimalinden daha düşük. kim hangi manyak böyle kurgular oyunu aklım almıyor la
Kaleciler hep sorunluydu. Wakabayashi bile saçma sapan goller yiyor aynı takımda olunca. Yalnız şu Brezilya'nın kalecisinin kendi takımımda olmasını çok isterdim, top tutmasa bile görünmez olan bir kaleciden daha havalı ne olabilir.

Bir de Contra gibi ama 4 karakter seçmeli, Metal Slug gibi ama o kadar başarılı değil, Final Mighty Fight gibi bir oyun vardı. Her asker kendine özgü silahla çıkıyordu.
Bulamadım üzüldüm. Kaseti 2. bölüme geçince oyundan atıyordu. Oynayamadım diye ukte kalmıştı. Bulun da oynayayım :(
Captain Commando?

• Like
Tepkiler: Roo
Kaleciler hep sorunluydu. Wakabayashi bile saçma sapan goller yiyor aynı takımda olunca. Yalnız şu Brezilya'nın kalecisinin kendi takımımda olmasını çok isterdim, top tutmasa bile görünmez olan bir kaleciden daha havalı ne olabilir.
şifresi de vardı baştan üçüncüyü on dört kere yaz son üç takıma kalıyorsun. güçler dokuz yüz falan ishizaki orta sahadan düz şutla ağları deliyor :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık