Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Atari Oyunları

Nasıl bir sektör olduğunu anlamak güç. Üzerinde bir kapak 9999999999 in 1 yazıyor. Açıyorsun ilk yirmi oyundan sonra Mario 3ab45, Duck Hunt Slx ... Zannediyorsun ki farklı oyun hey gidi. Adam oyun yapmış Jackie Chan's action Kungfu diye oyunun adı kungfu mario diye geçiyor. Acayip mario lobisi varmış o zamanlar bile bugün anlıyor insan bunu. Bir de çaresizlik ne kötü şey adam içine oyun koyuyor ama ne olduğu belli değil. Eve gelince anlıyor insan kazıklandığını. En iyi oyunlar tek oyunlardı her zaman ama 2-4 arası oyun içerenler de çok iyi çıkıyordu çoğu zaman. O zamanlar bir şekilde elime geçen ninja turtles ilerlemeli oyununu ne kadar aradıysam bulamadım. Adamlar öyle bir oyun çıkarmamış çünkü. Dünya o zaman da kirliydi demek ki...

Aklıma gelen birkaç oyunu da yazayım şuraya

Sega konsolunda;
Street of Rage 1-2-3
Sonic 1-2-3 ve Kuneckles
Sunset Rider
Adventure Batman And Robin
Alaaddin
Contra HardCorps

böyle devam eder.Sega oyunlarının çoğunluğu güzeldir zaten.

Nes'te;
Contra
Contra Force
Flinstones 1-2
Final Fight
Moai kun(galiba ismi buydu)
Mario
Gohst goblin
Snow bros...

baya var ya böyle ?

Batman, Çakmaktaş, Tom ve Jerry oynadın mı sen? Ben oynamadım.
Fakir atarisi değil de kaset farkından o. Bu oyunlar 999999 in 1'lerin içinde yoktu o kasetlerde arkadaşlar haricinde tüm kuzenlerimde mesela atari vardı ama bu kaset işiyle kafayı bozmuş kuzenim hariç kimsede yoktu bu kasetler o da sonra ps1 alınca tüm bu nadir oyunlu kasetler bize kalmıştı :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık