Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Animeler

Quantum20

Aşırı tepki her zaman ele verir :)
Neyse dostlar, herif cin fikirli çıktı... :/ Allem etti, kallem etti. Bizi Boku no Pico'cu ilan etti... (Öyle değilim tabii ki de :cool: )
Böyle bir adamla çene yarıştıramam. *****m bari sıvazlamayayım... Seviyorum sizleri ;) Bir daha da Boku no Pico ile ilgili bir şey yazmam :( .

Neyse dostlar, herif cin fikirli çıktı... :/ Allem etti, kallem etti. Bizi Boku no Pico'cu ilan etti... (Öyle değilim tabii ki de :cool: )
Böyle bir adamla çene yarıştıramam. *****m bari sıvazlamayayım... Seviyorum sizleri ;) Bir daha da Boku no Pico ile ilgili bir şey yazmam :( .
İsmini falan da tek seferde yazmışsındır sen şimdi :S

+Aku no Hana,+Ano Hana,Baka to Test to Shoukanjuu,Byousoku 5 Centimeter,+Chuunibyou demo Koi ga Shitai!,Code Geass Serisi,++Dragon Ball Serisi,Fate/Zero,+Hajime no Ippo,Hotarubi no Mori e,Hotaru no Haka,Hyouka,++Kimi ni Todoke Serisi,+ Kokoro Connect,+Kotonoha no Niwa,+Lovely★Complex,+Mirai Nikki,Ookami Kodomo no Ame to Yuki,+School Rumble Serisi,Suzumiya Haruhi no Yuuutsu,Toradora!,Working!!,+Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru,One Piece,Nodame Serisi,++Nisekoi

Sırasına göre yazarsam;

1. Bleach (Filler bölümleri çıkarırsak tabi, öbür türlü daha aşağıda.)
2. Death Note
3. Digimon Adventure
4. One Piece
5. Pokemon

diye gider liste.

Goodwill

Kısa animeleri pek sevmiyorum bitince kendini bi boşlukta hissediyorsun o yüzden 300 bölümden uzun animeleri daha bi seviyo insan

Şu ana kadar izlediğim seriler ve geldiğim bölümleri;
1- Dragon Ball [1. sezon]
2- One Piece [530. bölüme kadar]
3- Death Note [2 sezon]
4- Queens Blade [2 sezon]
5- Pupa [4 bölüm]
6- Kill la Kill [3 bölüm][Bunu izlemeseniz de olur. :/]
7- Dakara Boku wa, H ga Dekinai [8 bölüm]

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık