Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] En Şanslı Karakter

En Ballı Kim?

• Kullanılan toplam oy
    111
Luffy 5 Gorosei'yi de tutarsa önceki yonkoların hepsinin aklının sapına tüküreyim :artiz:
Hayır o kadar yıldır Yonko/Dünya Hükümeti kimse kimseye karışmamış aman zayiat vermeyelim dercesine
Herhalde 5 Gorosei birden 800 yıldır kimsenin karşısına dikilmemiştir ve beşini birden Luffy tutarsa...
Bu da baldan öte bir şey olur...
Sonuç olarak "Hepimiz Makino'yuz":artiz:

Bu seride Teach kadar ballısı ve şanslısı yok.Sanki dünya onun etrafında dönüyor.
Luffy her şey için mücadele edip kendi şansını yaratırken Teach'e her şey gökten düşüyor.Teach acaba hayatında kendi emeğiyle bir şey elde etti mi ?
Teach'in plan diye yaptığı düşünmek sadece. Sonra şans olduruyor işi. Hatta düşündüğünden daha farklı şekilde oluyor.

Teach'in plan diye yaptığı düşünmek sadece. Sonra şans olduruyor işi. Hatta düşündüğünden daha farklı şekilde oluyor.
Meyve çalabildiği için düşmüş önemli meyvelerin peşine ama kayda değer bir düşünmesi yok. Her gittiği yere hazırlıksız gidip şansa kurtuluyor. Magellanda şiryu, hancockta bebe mihavk kurtarıyor. Law eline düşüyor ama saçma bir şekilde elinden kaçırıyor yine.

Doğru şanslı ama bu kadar şeyle diğer seçeneklerin şansı karşılaştırılamaz bence, birisi KK miçosu + geleceğin yonkosunun arkadaşı diğeri geleceğin yonkosunun manevi, devrimci liderinin öz oğlu + denizci efsanesinin torunu.
Buggy ve geleceğin yonkosu daha çocukken miço olduğu tayfada tanışıyor Luffy ise yetişkin haliyle tanışıyor. Garp'ın torunu ve Dragon'un oğlu olan Buggy olsa ne değişirdi ? Onlardan geçen şey olsa olsa kral hakidir. İnsanlar zaten ailenin kariyerine şaşırıyor denizci kahramanının oğlu devrimci olmuş, devrimcinin oğlu korsan olmuş diye. Bunlarla kan bağı olması başına dertten başka bir şey getirmedi. Meyvesi Nika olayı çıkana kadar dandikti ve etkili kullanan Luffy idi. Buggy Luffy gibi zor rakiplere de denk gelmedi ayrıca. Luffy rakiplerinden balıyla en az birer kez kurtulmuştur ama o rakiplerle karşılaşmak bal değil.

Ankette Luffy'nin yanında sadece Teach olsa Luffy derdim ama benim için Buggy'nin olduğu ankette bal Buggy'nindir.

Luffy’de öyle bir şans var ki Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılsa tüm soruları sallayarak büyük ödülü alır.

Şansı şurada, o an neye ihtiyacı varsa o kişi yardıma geliyor. Buggy veya Karasakal ile mukayese bile edilemez.

- ID kaçışında Magellan'a dönüşen Bon Clay mesela, dünyada bunu yapacak başka kimse yok. Luffy'e yardım ediyor.
- Ace'in anahtarı kırılıyor, dünyada o anahtarı yapacak tek kişi bir anda orada beliriyor. Luffy'e yardım ediyor.
- Luffy o kadar hasardan sonra hayatta tutacak sadece Law var, bir anda orada bitiyor ve Luffy'i kurtarıyor.

Luffy'e hiçbir zaman sıradan tipler yardım etmiyor, dünyada onu yapabilecek tek kişi gelip yardım ediyor. İşin suyu burada çıkıyor.

Şansı şurada, o an neye ihtiyacı varsa o kişi yardıma geliyor. Buggy veya Karasakal ile mukayese bile edilemez.

- ID kaçışında Magellan'a dönüşen Bon Clay mesela, dünyada bunu yapacak başka kimse yok. Luffy'e yardım ediyor.
- Ace'in anahtarı kırılıyor, dünyada o anahtarı yapacak tek kişi bir anda orada beliriyor. Luffy'e yardım ediyor.
- Luffy o kadar hasardan sonra hayatta tutacak sadece Law var, bir anda orada bitiyor ve Luffy'i kurtarıyor.

Luffy'e hiçbir zaman sıradan tipler yardım etmiyor, dünyada onu yapabilecek tek kişi gelip yardım ediyor. İşin suyu burada çıkıyor.
mantıklı geldi, oyu tekrar Luffy’e çektim @Alpamis

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık