Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] En Şanslı Karakter

En Ballı Kim?

• Kullanılan toplam oy
    111
Bal yok mu diyelim? Şaka gibi olan senin tutumun heryerden balla gelip sıfır kayıp ve hasarla herşeyden kâr elde eden adam kim bunu bile görmezden gelip şaka gibi diyorsun.
Sende luffy de ki balı görmüyorsun gözünü kapatmissin luffyde ki bala karşı sadece digerlerini görüyorsun kabullenemiyosun bile luffyde ki balı.

Buggy’nin CV’de Roger korsanları miçoluğu var Shanks’ın kadim dostu ve rakibiyken bir ona bak bir de Shanks’a nasıl ballı olsun bu adam. Sözde ortağı Mihawk ve Croco adamın canını alıcak neredeyse.
Bu kadar güçsüz olduğu halde KK'nın miçosu olması, geleceğin yonkosunun yakın arkadaşı olması, İmpel Down'a düşüp kurtarılması, yanlış anlaşılmalar yüzünden kendinden güçlü tayfa üyeleri kazanması, MF 'deki rolü, Shichi olması, yonko olması bal değilse... Şunlardan hangisinde kendi eforu var bilemedim.

Baska karakterleri elestirebildigin gibi luffye karsı da aynı tutumu sağlayabilsen keske.
Ben kabul ediyorum Luffydeki balı diyorum sen bana 10 kere kabul etmiyorsun deyip geçiyorsun.Neyi eleştireyim meyve retcon yedi diyor herkes sonra burda tanrı meyvesi yedi eğeğ yapıyorsunuz adam bi kere özel ırk ile doğmuş daha ne olduğu bile söylenmedi hani beklenen bişeydi bu bile varken hala Luffynin babası şu dedesi bu la çocuğu atıp gitmişler ormana atıyorlar öteki beni gemine al buba deyip geziyor gemide korsanlık yapıyor daha bebe yaşında.Irkının altından kim bilir daha neler çıkacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık