Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Saçma Argümanlar

Sizce Hangisi/Hangileri?

• Kullanılan toplam oy
    163
Gizli değil forum da sürekli algı yapılıyor bunları aşıp parlak bir zihine kavuşabilirsen daha iyi analizler yapabilirsin.
Burada sürekli karekterler üzerine algı çalışması yapılır bunlara kaptırma kendini.
Bilginiz için teşekkürler. Zoro vs Roger hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bilginiz için teşekkürler. Zoro vs Roger hakkında ne düşünüyorsunuz?
Zoro'nun biraz daha yolu var Kral Haki'yi pound şeklin de kullanmaya başlarsa Roger gibi yaklaştığını anlarız.
Roger'ın daha donanımlı olduğu belli.

Zoro'nun saçma uydurma güçleri olmadığı için o çeşitliliğe sahip olana kadar Roger derim.

Luffy Dressrosa'da yc3-yc4 seviyesi filandı G4 açtığında anca yc2 seviyesine filan çıkıyordu ki öteki arc Kata top gibi sektirdi g4 Luffy'i. Law da yc3-yc4 ayarı olsa bu seviyede 2 adama kaybeden Dof'un amiral seviyesi olması imkansız. Yc2-yc3 arası anca eder.

Franky Sanji'yi 2 kere üst üste dövebilecek seviyede olduğunu kanıtlamadı mi.

500 bölümdür dayak yiyen Sanji bir anda gen uyanışı diye saçma şekil de Usopp seviyesinden Sol kol alacak seviyeye geldi diye öncesi niye yok sayılıyor.

Zoro'nun mantıklı güç artışına laf edebilmek için bu kadar vasat haldeki bir karekterin yaptım oldu olayını mantıklı diye empoze etmeye çalışıyorsunuz.

Sanji değil Franky'yi ,Nami'yi bile düzgün vs'de yenemezdi.
500 bölüm Nami bile ondan sağlam performans gösterdi.
Kardeşim iftardan sonra şu mesaja bir daha bakmanı rica ediyorum. Sizin oralar sıcak herhalde, oruç da tutunca, bünyeye ağır gelmiş olmalı. O yüzen bu yorumunu yadırgamıyorum, iftardan sonra ben ne demişim diye buraya yazmanı bekliyorum. İftardan sonra hala bu mesaj silinmemiş veya düzenlenmemişse, gelecek nesillere "oruç kafaya vurunca bu hale gelebilirsiniz" diye örnek verebiliriz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık