Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Kullanışlı Şeytan Meyvesi

Fuku Fuku No Mi ❤ kin'emonun giydirme yeteneği. hayal gücümle sınırlı bir gardırop. bu dünyadan daha ne isteyebilirim ki?!

düşündüm de rosinantenin nagi nagi no misi de güzel. metrepolün gürültüsünü at çöpe. uçakta ağlayan bebek mi? kavga eden çiftler mi? haberim yok... dairemde parti veriyorum. komşularımın canı cehenneme. iyi bi sennheiser kulaklık ne kadar olmuş a artık takip etmiyorum. a bir şey mi söyleyecektin sesin çıkmıyor?

Son düzenleme:
Sonuç olarak ne dahiyim ne de meyvem var hayallerimi bozdunuz tşk
Zamanda atlama olayı karmaşık olduğu kadar bilinmez de her ne kadar günümüz bilgi sisteminde başarılabilir bi konu olsa da asıl savunulan tezi bile çürütecek bir tez var fakat kimse konuya hakim olamadığı için 2 tez için de kesin konuşulamıyor. Örnek vermek gerekirse momonosuke geçmişe gidip odeni öldürürse zamanda kırılma yaratmış olur. Bu da momonosukenin hiç doğmamasına sebep olur. Fakat momonosuke hiç doğmadan nasıl olur da geçmişe gidip babasını öldürebilir ? Zaman kavramı bizim için sadece ileri ve geri olarak algılanıyor. Olguları göz önüne alamıyoruz çünkü insan beyni bu algılayabilecek kapasitede değil şu an bulunduğumuz yüzyılda. Oda sensei de bu yüzyılda yazdığı için bu mangayı, zamanda yolculuk kavramının bilinen tüm yönlerini kullandığını ve bunu mantık çerçevesinde bize yedirdiği sürece serideki en güçlü meyvenin zaman meyvesi olduğunu düşünüyorum. Teşekkür ederim :)

Robin'in meyvesi olan hana hana no mi. Aynı anda bir çok işi yapabilme avantajı veriyor. Kopyanı oluşturup aynı anda birden fazla yerde bulunabiliyorsun. Uçabiliyorsun. Göz, kulak vs çıkarıp fazladan görme ve duyma özelliği kazanabiliyorsun. Hayal gücün genişse işlevselliği sınır tanımayacak bir meyve.

Yetenekli birinin elinde olursa ve geliştirilirse net Ope Ope no mi'dir. Ama base formuna göre kıyas yaparsak Tori Tori no mi Model: Phoenix olabilir.

Pica'nın meyvesidir herhalde koca adayı taş zeminle kapla sana şehirler yaratsın.

Yüzyıllardır yapımı devam eden köprüyü tek başına tamamlayabilir bence .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık