Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Korkusuz Karakter

En Korkusuz Karakter

• Kullanılan toplam oy
    142
O korkmuyor dediklerin Kaidou'yu gördüler mi de korkmadılar? Dofy görmüş ki korkuyor. Ayrıca Kidd'de korktu. Cesaretle, korkusuzluk aynı şey değildirler.

Rosi'de ölüme gitmemiş miydi? Nami'nin annesi de gitti diye hatırlıyorum. Chopper'in hocası da. Daha ölüme giden pek çok karakter sıralayabiliriz, yani öyle büyük bir olayı yok ölüme gitmenin. Ayrıca kardeşi ölmek üzereyken bir zahmet gitsin ölüme, üstüne orada meyvesine de güvenmiş olabilir...
Kid nerede korktu, korktu belirtisi gösterdiği bir sahne yok. Hatta adam korksa dalmaya falan cesaret edemez Kaido'ya.

beyaz sakal cocuklarına bişey olucak dige korkuyo roger luffy gibi diye düşürünerek tayfasından birine bişey olucak dige korkuyor zoro ve sanji daha az endişeli ama oda tayfaya bişey olmasından korkuyor diyebilirim ace kardesine bişey olacak dige korkuyor denizciler 800 önceki olayın acıga çıkmasından korkuyor.Shiki ve crocodile kimseden ve hiç bişeyden kormuyor denebilir bagları yok kimseye.Özellikle crocodile savasta bütün gruplarla savastı savas lordları denizciler ve beyaz sakal tarafı ve hepsini tek basına yaptı arkasında kimseye güvenmeden tek bir korkusu varmıs gibi gözüktü ivanın tehtidinden ama savas alanına gelince onuda takmadı :D

Bence de zayıf birinin korkusuz olması daha büyük bir marifettir.Bu yüzden Ace,Luffy,Zoro,Kid zirveye oynar benim için.Ha tabii Wb,Roger gibi adamlar da yüksek ihtimalle zayıf oldukları dönemlerde korkusuzlardır.Ki zaten Wb'nim sırtında tek bir yara olmaması buna kanıt.Bunlar arasında da biri ön plana çıkmaz.

Tabi kesin öyledir zaten bi tek sen azılı fan değilsin.
Diğer tüm karakterlerin korkusuz olduğunu iddia ettiğiniz yerde mantıklı açıklamalar var. Baş koydukları yol uğruna yada arkadaşları uğruna korkmadan savaşıyorlar ama Shiki tamamen mantıksız bir şekilde ölüme kafa atıyor.

Azılı fan demem seni neden ilgilendirdi,pek öyle olduğunu düşünmüyorsun gibi.

Olduğu gibi bir anda ölümü kabullenen ve ona gülüş atan bir karakter Luffy. Bu adam neyden korksun? :D Smoker o yüzden etkilenmedi bu adamdan?

Olduğu gibi bir anda ölümü kabullenen ve ona gülüş atan bir karakter Luffy. Bu adam neyden korksun? :D Smoker o yüzden etkilenmedi bu adamdan?
Ben korkutu her alandan ele aldım. Böyle olunca da sevdiği kişilerin zarar görmesinden korkan isimler listeden direkt olarak elendi. Zaten listede ki sevdiği kişilere zarar gelmesinden korkanların tek korkuları bu.

Ben korkutu her alandan ele aldım. Böyle olunca da sevdiği kişilerin zarar görmesinden korkan isimler listeden direkt olarak elendi. Zaten listede ki sevdiği kişilere zarar gelmesinden korkanların tek korkuları bu.
O bakımdan bir korkudan bahsediyorsan herkesin bir korkusu vardır hocam. Shiki'de planlarının yitip gitmesinden korkar hani. Bu anlamda öyle korkusuz biri var mıdır seride? Bence amacı olan herkesin o tarz bir korkusu olabilir.

O bakımdan bir korkudan bahsediyorsan herkesin bir korkusu vardır hocam. Shiki'de planlarının yitip gitmesinden korkar hani. Bu anlamda öyle korkusuz biri var mıdır seride? Bence amacı olan herkesin o tarz bir korkusu olabilir.
Bence işte bu noktada Shiki diğerlerinden ayrılıyor. Planları yitip gidicek bile olsa Shiki de bence korku değil uyanacak şey sinir olur. Zaten tahtalarının pek yerinde olduğu söylenemez.

Bence işte bu noktada Shiki diğerlerinden ayrılıyor. Planları yitip gidicek bile olsa Shiki de bence korku değil uyanacak şey sinir olur. Zaten tahtalarının pek yerinde olduğu söylenemez.
Yitirdikten sonra sinir uyanması farklı bir şey. Sevdiğini kaybedince de sinirlenirsin. Kaybetmekten korkarsın.
Shiki de bundan korkuyordur. Ancak bu ankette bahsedilen şey farklı. O açıdan bakarsan herkes korkaktır.

Yitirdikten sonra sinir uyanması farklı bir şey. Sevdiğini kaybedince de sinirlenirsin. Kaybetmekten korkarsın.
Shiki de bundan korkuyordur. Ancak bu ankette bahsedilen şey farklı. O açıdan bakarsan herkes korkaktır.
Shiki de kaybetmekten korkma göremiyorum ben. Canını tehlikeye atıp Garp ve Sengoku ile çarpışıyor nedeni Roger. Bunun sonucunda girdiği hapishaneden çıkmak için ayaklarını feda edebiliyor. Diğer karakterlerin nedensiz olarak bu kadar büyük risk alacaklarını ve sonunda da sonucuna bu kadar ağır katlanacaklarını düşünmüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık