Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Korkusuz Karakter

En Korkusuz Karakter

• Kullanılan toplam oy
    142
Gol D. Roger. Çünkü adam öleceğini biliyor. Daha doğrusu şöyle diyeyim, adamın artık ölmekten korkması için bir sebebi yok. Zaten en fazla 3-4 yıl yaşayacak ve ölecek. Zaten bunun vermiş olduğu yoğun duyguyla kimsenin yapmaya cesaret edemediği (muhtemelen o zamana kadar kendisinin de) Grand Line'ı baştan sona ele geçirmek için savaştı ve başardı.

Roger demezsin Shiki dersin olabilir. Ama bence Luffynin bu ankette 1 olmasına imkan yok aynı zamanda Zoroda Sanjide WB de. Misal Luffynin çok korktuğu bişeyi söyliyim Ace in ölme ihtimali veya tayfadan herhangi birinin, aynı sebebten 3 amiralin karşısına dikildi ve yine aynı sebeblerden Kizaru karşısında r yaptı. Ama Acede misal öle bişey yok. Luffnin ölme ihtimali hemen hemen yüzde yüzken onun canını düşünmeden Akainuya atar yapıyor. Buda gururunun korkaklığından fazla olduğunu gösterir.
@Alpamis bro içime sinmedi senin için açıkladım.

Roger demezsin Shiki dersin olabilir. Ama bence Luffynin bu ankette 1 olmasına imkan yok aynı zamanda Zoroda Sanjide WB de. Misal Luffynin çok korktuğu bişeyi söyliyim Ace in ölme ihtimali veya tayfadan herhangi birinin, aynı sebebten 3 amiralin karşısına dikildi ve yine aynı sebeblerden Kizaru karşısında r yaptı. Ama Acede misal öle bişey yok. Luffnin ölme ihtimali hemen hemen yüzde yüzken onun canını düşünmeden Akainuya atar yapıyor. Buda gururunun korkaklığından fazla olduğunu gösterir.
Olaya bu anlamda bakarsak kimse korkusuz olamaz. Shiki planlarının yok olmasından korkar. Roger Ace hakkında endişlenmiş ve dolayısıyla ona olabileceklerden korkmuş ki Garp'a onu emanet ediyor. Yani olaya öyle bakarsak durum böyle olur. Luffy'de dediğin gibi Kizaru'nun tayfasına zarar verecek olmasından korktu o yüzden kaçmaları gerektiğini söyledi. Burda korkusuzluktan kasıt tam olarak senin kastettiğin değil bence. Roger'da hatta bu şekilde korkmuş endişelenmiş birisiymiş. Garp öyle anlatıyordu. Düşmanını hep gözünde tutardı. Nakamasına zarar verme ihtimalinden korkardı gibisinden anlatıyordu mesela...

Eyvallah gördüm dostum.:D Ama yukarda açıkladım ben de. Dediğiniz anlamda korkusuzluk örneği sergileyen biri görmedik bence. Dediğiniz kişi hiç kimseyi hiç bir şeyi umursamayacak biri olacak ki o şekilde ancak dediğiniz şekilde korkusuz olsun.

Gurur ve Korkusuz olmak farkli seyler.
Ace akainuya gururu icin daldi korkusuz oldugu icin degil veya Wb ye saldirmasinin sebebi de gururu idi.Yenildigi icin surekli ve surekli denedi.
Luffy ise korkusuz bir adam.Olecekse bile alayina gidebilecek birisi.Bir digeri ise Kid reyiz.Bu ikisini ayni karede.gormek bir daha nasip olsa keske.

Shiki tabi ki adam ayaklarını kesiyor. İD dan çıkıyor sonra Garp-Sengoku falan fistan orası filler herhalde ama olsun. Rogerla da dövüşmüş. :D

Fanlık yapmaya gerek yok, herkesin kendi sebepleri vardır mutlaka. Ben WB~Dofy ve Zoro diyorum. 2 kişiyi tek başına tüm adaya karşı dururken gördüm sadece.
Shiki tabi ki adam ayaklarını kesiyor. İD dan çıkıyor sonra Garp-Sengoku falan fistan orası filler herhalde ama olsun. Rogerla da dövüşmüş. :D
Shiki'yi mangada tam görmedik.

Tüm adaya karşı tek başına meydan okuyan biri var, ona oy atmalısın.

Law ile ittifak kuruyor. Bİliyorsundur. Tek dalardı ya hani bıraksalar. :D
Bu bir kaçırma olayı. Sen de diyorsun zaten. Law-Zoro ne yapacak? Dövüşecek olsa getirir onları. Ben sadece gizlice gideceğim diyor. Görende Law ve Zoro olmadan yonko indirmeye gidiyor sanacak.

Bana da absürt şeyler deme lütfen. Ben Luffy cesur değil mi dedim? Beyazsakalın aşağı kalır yanı yoktur diyorum.
Law olmasa diyorum. Bilmem anlatabildim mi? Ayrıca diyorum ki sana başka biri olsa sorun çıkma ihtimaline karşı yanında bir iki adamını alırdı. Luffy'nin yanında hiç kimse olmadan ve diğer tarafta kaidou tehtidi varken Totland'a gitmesi cesarettir. Beyazsakal Luffy'nin gücünde olsaydı bu kadarını yapamazdı bence. Dediklerimin özeti bu. Umarım bundan da demediğimşeyleri çıkarmazsın:(

Fanlık yapmaya gerek yok, herkesin kendi sebepleri vardır mutlaka. Ben WB~Dofy ve Zoro diyorum. 2 kişiyi tek başına tüm adaya karşı dururken gördüm sadece.

Shiki'yi mangada tam görmedik.

Tüm adaya karşı tek başına meydan okuyan biri var, ona oy atmalısın.
Shiki manga da var. Epsode 0 da var galiba ama Luffy olayı filler olması lazım. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık