Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Komik Yabancı Çizgi Dizi

• Konbuyu başlatan Unknown
  • Başlangıç tarihi

En Komik Yabancı Çizgi Dizi

• Kullanılan toplam oy
    36
Benim için ilk sıra The Simpsons ve Futurama sonrası South Park ve Family Guy diye gitmektedir. Homer'ın akıllıca tavsiyelerini görmezden gelmek asla olmaz. :oleyo2:

The Amazing World Of Gumball. Özellikle kumandalı ve Gumball'ın babasının iş bulduğu bölümler aklımdan çıkmıyor.

Unknown

Aslında Diğer olarak geçen seriler anketle alakası olmayan seriler..Benim serileri ankete eklerken belli kriterler olması lazım diye düşündüm.Yoksa tonlarca komedi çizgi dizisi çıkartılabilir. Ama herneyse sizin oyunuz sizin kararınız.

Not:Şu yeni nesil komedi amaçlı yapılan çizgi dizileride hiç anlamıyorum.Hepsinde bir hareket, bir aksiyon, heyecan var. Karakterler yerinde duramayıp saçma şeyler yapıyorlar. :/

Unknown

Yeri değil ama hazır bahsetmişken devam edeyim. Önceden çizgi filmler beyin yıkıyor,aptallaştırılıyor vs deniliyordu ama bu sefer şu Reguler Show tarzı şeyler çocukları gerçektende aptallaştırıyordur. :(

Yeri değil ama hazır bahsetmişken devam edeyim. Önceden çizgi filmler beyin yıkıyor,aptallaştırılıyor vs deniliyordu ama bu sefer şu Reguler Show tarzı şeyler çocukları gerçektende aptallaştırıyordur. :(
Çoçuklar zaten aptal bırakta pepe falan izleyeceklerine Regular Show izlesinler kafaları güzel olur en azından rahatlarlar. Günlük sosyal mesaj kotasını doldurmak için izlemiyor insanlar bunları boş gülüp geçmek için izliyor işlerinide gayet iyi yapıyorlar

Unknown

Çoçuklar zaten aptal bırakta pepe falan izleyeceklerine Regular Show izlesinler kafaları güzel olur en azından rahatlarlar. Günlük sosyal mesaj kotasını doldurmak için izlemiyor insanlar bunları boş gülüp geçmek için izliyor işlerinide gayet iyi yapıyorlar
Normal insanlar için problem yokta çocuklar için tonlarca saçma şey yapıyorlar yahu.. Normal birşey değil ki bölümlerde olanlar birkaç bölüm izledim bu serilerden içim daraldı resmen.. Pek gülünecek birşey bulamadım.. Özellikle Reguler ve Adventure Time daki tiplemeler..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık