Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Karizmatik Beyaz Saçlı Karakter

En karizma?

• Kullanılan toplam oy
    249
Ezik mi? Güç sıralaması yapılmıyor bu konuda. :( Karizma denilmiş ben de söyledim. Tobirama'dan da Ero'dan da daha karizma benim gözümde. Tipi yeter reyizin.
Yüzünü bile gösteremiyor ezik. Ayrıca güç sıralaması yapmadım ki öyle olsa beyaz saçlı Madara derdim :(
Eziği bırak ve doğru yolu bul. Ero sennin her haliyle karizmadır ayrıca. Tobirama biraz fazla kasıntı ama iyi yine de.

Gin nasıl bir karakterse adam serinin %95'in de en fazla sempatik denilecek bi tipteyken ki verdiği izlenime göre rahatsız edici bile denebilir.Geri kalan %5'inde ki karizmasıyla 13 oyu kapmış. Şu haline oy verdiğini sanmıyorum milletin. Hoş bu beni fikrim. Gin de Bleach'te en sevdiğim karakterlerdendir bu arada.

Sadece karizma diyorsak Smoker hepsine fark atar. Ayrıca Pegasusta listenin yarısını geçer bence.

Gin nasıl bir karakterse adam serinin %95'in de en fazla sempatik denilecek bi tipteyken ki verdiği izlenime göre rahatsız edici bile denebilir.Geri kalan %5'inde ki karizmasıyla 13 oyu kapmış. Şu haline oy verdiğini sanmıyorum milletin. Hoş bu beni fikrim. Gin de Bleach'te en sevdiğim karakterlerdendir bu arada.
Çünkü o Gin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık