Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Zombi Ustası?

Sizce hangisi ?

• Gecko Moria

• Dae

• Orochimaru

• Kabuto

• Kurotsuchi Mayuri

• Giselle Gewelle

• Joa

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Neden çok kişi çağırsın ki ? Adamın oraya gitme amacı farklı. Geçmiş tarihi öğrenmek için gerekli olan
kişileri çağırdı. Elin kazekagelerini niye çağırsın. Gitmiş God Of Shinobiyi çağırmış.
Hashirama var iken diğer çöpleri kim ne yapsın :/
Sen sayı olayına gereksiz takılıyorsun. Çağırmadan senju geni eklemiş kurtulamasınlar diye.
Bağlayıcılığını kuvvetlendirmiş. Bu kadar ince düşünmüş :T
Senju Hashirama övmüş daha ötesi mi var :/
Senju genini kabuto da eklemişti direk madaranın göğsüne.O olayın altın çağla ilgili olduğunu sanmıyorum.Direk mokuton vermek ve rinnegan için eklenmişti.İki tarafında farklı avantajları var mesela Kabuto ikiye bölünen kage aracılığıyla konuşuyordu falan.Neyse yorum farkı diyelim artık.Bende orochinin bilgi konusunda aşmış olduğunu düşünüyorum ama Kabuto yememiş içmemiş kaç sene Edo tensei kasmış.

Senju genini kabuto da eklemişti direk madaranın göğsüne.O olayın altın çağla ilgili olduğunu sanmıyorum.Direk mokuton vermek ve rinnegan için eklenmişti.İki tarafında farklı avantajları var mesela Kabuto ikiye bölünen kage aracılığıyla konuşuyordu falan.Neyse yorum farkı diyelim artık.Bende orochinin bilgi konusunda aşmış olduğunu düşünüyorum ama Kabuto yememiş içmemiş kaç sene Edo tensei kasmış.
Şöyle belirteyim Mingo fanı :/ Uchiha Madara hakkında ki tüm bilgi /Rinnengan / Sharingan ... bilmem ne hepsi
Orochimarunun bu tabletleri çözmesi ile alakalı.
Yani kabutonun altın çağına getirdiğini Madara doğruladı diyebiliriz. Çünkü Göğsüne bakıyor ve onaylıyor.
Yani veriler Orochimarunun.

Tıpkı , Danzouya eklenen Mokuton gibi. Burada da Orochimarunun bilimi var. :/
Yani Kabutonun orjinal hiç bir şeyi yok.

Şöyle belirteyim Mingo fanı :/ Uchiha Madara hakkında ki tüm bilgi /Rinnengan / Sharingan ... bilmem ne hepsi
Orochimarunun bu tabletleri çözmesi ile alakalı.
Yani kabutonun altın çağına getirdiğini Madara doğruladı diyebiliriz. Çünkü Göğsüne bakıyor ve onaylıyor.
Yani veriler Orochimarunun.
Tıpkı , Danzouya eklenen Mokuton gibi. Burada da Orochimarunun bilimi var. :/
Yani Kabutonun orjinal hiç bir şeyi yok.
Adamın zaten ustası tabii ki ustasından öğrendiklerini uygulayacak.Orjinal ne bekliyorsun ki daha fazla yapabileceği herşeyi yapmış.Altın çağa illa senju dnası ve gögsüne yerleştirilmesiyle mi geliyor ?
Peki muunun zihninden konuşması meselesine ne diyorsun o da mı çakma ?
Çakma diyorsun herşey ama sarutobiyi öldürürken bunların hiçbirisi yoktu.Kendin diyorsun ilkinde acemiydi diye ama kabuto ilk kez kullanmasına rağmen bu kadar iyi iş çıkarıyor savaşa katkısı ortada.

La oğlum Orochimaru'yu Sasuke tek başına yeniyor. Ama Kabuto'yu yenmek için Sasuke abisini çağırıyor, yetmiyor abisiyle birlikte kombo yapıyorlar, yetmiyor, abisi en güçlü tekniğini kullanıp bir gözünü feda ediyor. Yani mangaka Kabuto > Orochi olduğunu daha nasıl anlatsın ? :(

La oğlum Orochimaru'yu Sasuke tek başına yeniyor. Ama Kabuto'yu yenmek için Sasuke abisini çağırıyor, yetmiyor abisiyle birlikte kombo yapıyorlar, yetmiyor, abisi en güçlü tekniğini kullanıp bir gözünü feda ediyor. Yani mangaka Kabuto > Orochi olduğunu daha nasıl anlatsın ? :(
Edoların sayısına takılma falan diyor orochinin ilimini bilimini övüyor kabutoya beleşçi diyip duruyor anlatamadım bir türlü. :/ Doğru söylüyorsun valla dayak yiyince abisini çağıranlara benziyor Sasukenin olayı. :D Ama iş orochimaruya gelince çok kasmıyor sharingan ile hallediyor daha ms bile yokken.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık