Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İyi Şonen Seri

En İyi Shonen Serisi (One Piece Hariç)..?

• Kullanılan toplam oy
    265
Ben farklı tatta olan shounenleri izlemeyi daha çok sevdiğim için Fmab, HxH, Jujutsu vs. daha çok hoşuma gidiyor. Güç temeli aynı olsa da farklı yorumlayanlar, direkt farklı olanlar veya shounen klişelerine aykırı şeyler yapanlar, bunlar hoşuma giden detaylar. Aynı şeyleri zaten görüp duruyoruz, farklı tatlar sunmak aldığım zevki arttırıyor.

Hxh severim,karakter tasarımı olarak en sevdiğim shonen olsada benim için en iyi shonen değil.

Bunun sebebi büyük ölçüde son arc.Animenin son arcindan nefret ediyorum.Wano'nun uzunluğuna sövenler bunun uzunluğuna nasıl katlandı bilmiyorum.Mesele sadece uzunluğu da değil.Ana karakterler arcta çok kopuk.Yani anime içindeki daha önemli karakterlerden bazılarının uzun süre dışarıda bırakılmasından bahsediyorum.en önemlisi Kurapika, Leorio ve Hisoka. Karakterlerin Kara Kıta yayında yeniden ortaya çıkması güzel, ancak Chimera Karınca arkı sırasında olağanüstü bir süre ihmal edildiler, bu yüzden bazı insanların neden üzüldüğünü anlayabiliyorum.Chimera arcı sanki başka bir animeymiş gibiydi.
Hxh Chimera Arc'a kadar güzel o arcı bende sevmiyorum. Sırf arkadaki ses bile ayrı falso. Beynim ağrımıştı o bölümlerde. Bitince aşırı rahatlamıştım dün gibi hatırlıyorum.

-------------------------

Çoğunu izlemedim ben. O yüzden en sağlıklısı oy vermemek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık