Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İyi Şonen Seri

En İyi Shonen Serisi (One Piece Hariç)..?

• Kullanılan toplam oy
    265
Kaçıncı sezon açılıyor bu seri? Ilk sezon sanırım şu maske takma muhabbeti. Fena baydi, devam da edemedim pek sarmadi diye :gamyon:
Serinin diğer serilerden farkı part part gitmesi. İlk 10 bölüm Part 1. Onu izlemek biraz zor geliyor. Sonra Part 2 başlıyor. Seriye hafif hareket geliyor. İzlenebilir, eğlenceli oluyor.

Part 3 ile seri bambaşka bir seriye dönüyor ve uçuşa geçiyor. Part 4 ve Part 5 sular gibi akıyor.

Huınter x Hunter. Bu seri aynı zamanda OP ile zirve yarışına girecek kadar sağlam. Benim gözümde bir OP etmez ama düzenli bir şekilde çıkıyor olsaydı bunca zamandır, bunu dile getiren insan sayısı azımsanamayacak kadar çok olurdu. Saygı duyuyorum böyle serilere.

Huınter x Hunter. Bu seri aynı zamanda OP ile zirve yarışına girecek kadar sağlam. Benim gözümde bir OP etmez ama düzenli bir şekilde çıkıyor olsaydı bunca zamandır, bunu dile getiren insan sayısı azımsanamayacak kadar çok olurdu. Saygı duyuyorum böyle serilere.
Düzenli olarak çıksaydı bu potansiyeli vardı cidden.:good:

Animenin sunumu da çok önemli. Ben artık neredeyse hiç OP izlemiyorum güncelini takip etmiyorum. Ancak HxH devam etseydi mangasında güncel olsam da Animesini izlerdim. OP animesi mangasının kalitesini yansıtmıyor. HxH animesi ise çok kaliteli.

Bir de OP için yapılan yavaş işleyiş vs. eleştirilerinin tam aksi söz konusu HxH'de özellikle güçlerin açıklanması peşinen ve çok daha net yapılıyor. HxH OP'un özellikle ağır işleyişle ilgili çok eleştirildiği dönemlerde sükse yapardı iyice, dediğin gibi.

Açıkçası HxH karakterleri ile kurduğum bağ daha zayıf olsa da devam etseydi zamanla belki ben de HxH'yi daha önde tutabilirdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık