Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En iyi Mentor

En İyi Mentor/ Usta Kim?

• Kullanılan toplam oy
    181
Garp, Koushiro, Hiluluk ve Zeff demek en doğrusu. Diğerlerine gerçekten mentorluk olayına pek yakıştıramıyorum. Rayleigh'in mentorluğunu kabul etsem bile diğerleri kadar derin bir mentor olduğunu düşünmüyorum.

Usopp ötleğini derleyip toplayıp mentorluk yapan , sıfırdan insana çeviren yüce insan heracles'n senseiye vermişim oyumu.

Helal bana.Rayleighe attım sanıyordum , iyi ki atmamışım.
Rayleighin yerine wanonun mafyalarından ders alıyo luffy.Ayyaş.İki az içip öğreteyim dememiş.

One Piece'de pek öyle usta yokmuş ya onu fark ettim şu an.

Garp diyorum Coby'i adam etti. Rayleigh de demek isterdim Wano'da yoldan geçen adamın Luffy'e yarım haftada ileri haki öğretipte Rayleigh'in bir buçuk yılda sadece temelleri öğrettiğini düşününce ne yazık ki diyemiyorum.

Bu arada mentor ustadan çok akıl hocası oluyor. Bu açıdan Shanks tektir bu seride Luffy'in korsan olmak istemesi bile Shanks'le tanışmasından geliyor.

Hala Rayleigh temel öğretmiş diyenler olmuş. Fatih'in hakisinin kaplama yapmak temel bilgi değil mi arkadaş? Gelecek görmeyi bile yandan anlatmışsın, denizlerin en seyrek yeteneklerinden birine sahip adama o güçle ne yapılabileceğini anlatmamışsın.

En kötünün Reyleigh olduğunu düşünüyorum.
Zoro 3d2y sonrası ilk ciddi sınavını direk yonkou karşısında verdi Mihawk demek isterdim ama
Garp'ın Coby ile Meppoya ek olarak Ace,Sabo ve Luffy eğitmesi ve tecrübesi en iyi mentor yapıyor bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık