Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Joker

En İyisi Sizce Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    65
Phoenix iyi oynasa da, Joker'i baya kötü yazılmış, yorumlanmış bir Joker. :/ Ledger'in, Joker'i hem iyi yazılmış hem de iyi oynanmıştı. Burton'ı falan sevmediğim için Jack abimizi de geçiyorum. Reeves güzel bir Joker çıkatırsa Barry Keoghan'den ümitliyim. Baya yetenekli oyuncu.

En iyi Joker Mark Hamill'dir.

Heath Ledger sanırım favorim. Filmin senaryosunda mükemmel bir Joker canlandırdı. Senaryonun da bunda etkisi olduğunu düşünüyorum. Joaquin'i de beğendim bu arada ne yalan söyleyeyim. Psikolojik olarak da oda Joker'i güzel canlandırdı. Ama sevdiğim Joker Heath reisin canlandırdığı joker olduğu için onu seçeceğim.

Son düzenleme:
Joaquin phoenix'in jokeri joker karakterine hakarettir, yada şöyle söyleyeyim filmin adini değiştir atıyorum karadedeler olayi yazsak bir kişide çıkıp bu filmin adi joker olmali kardeşim demez millet neresini sevdi bu jokerin acaba jokerle alakasi olmamasinimi, yazik yav bu garibanada vurmayin diye üzüldüğüm jokermi olur.

Joaquin phoenix'in jokeri joker karakterine hakarettir, yada şöyle söyleyeyim filmin adini değiştir atıyorum karadedeler olayi yazsak bir kişide çıkıp bu filmin adi joker olmali kardeşim demez millet neresini sevdi bu jokerin acaba jokerle alakasi olmamasinimi, yazik yav bu garibanada vurmayin diye üzüldüğüm jokermi olur.

Joaquin Phoenix Joker'in doğuşunu anlatan bir filmdi. Tabii ki ezilecek, sorunlar yaşayacak ve dışlanacak. Plaza çalışanı olsaydı Joker'e mi dönüşür?

Juaquin de çok iyi ama Legder’in karakterinin üstüne inşa ettiğini söylediği için Ledger

@Mihawk Yani bu benim kendi düşüncem bu gariban joker, joker gibi bir joker olmamiş çağan irmak yönetmen olsa ve filmin adi farkli birşey olsa filmi beğenirdim.

Heath Ledger en iyisi benim için.Hem çok iyi bir Joker olarak yazılmıştı hemde çok iyi oynamıştı.Phoenix de çok iyi oynadı ama canlandırdığı karakter Joker falan değildi.Çizgi romanla alakası olmayan tamamen başka bir karakterdi.Deliren bir adamı çok iyi yansıtmışlardı ama Joker'i yansıtmadılar o filmde.

Tövbe de lan adam rolü öttürmüş.
Senaryonun ...tan olması adamın suçu değildi.

En iyisi Heath ledger bence 2. olarak joaquin diyebilirim ama joaquinin oynadığı karakter joker değil bambaşka bir karakter 3. olarak jack nicholson

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık