Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Gözlem Hakisi Kullanıcısı

En İyi Gözlem Haki Kullanıcısı Kim?

• Kullanılan toplam oy
    273
Mihawk gösterdi testini yaptı Luffy sınavı başarıyla geçti.Luffy kaydırma yapmamış ve yuvarlakları taşırmadan doldurmuş.
Gösterdiği şey kendi gücü olduğunu düşünüyorum Luffy'nin geleceği kendi potansiyeli ile gördü diye düşünüyorum. Eğer Mihawk Luffy'ye geleceği gösterdiyse Mihawk=Yonkou'dur (güç anlamında) bana göre. Ama öyle düşünmüyorum ben.

Sezmekmiş kac adam varmış nerdeymiş kör iken silüet görüyomuş Katakuri bunlara aşalı cok olmuş zaten cok daha ilerisi olan gelecegi görmeyi acmış adam düşünün Kata'nın gözleri alın adam geleceginin hayalini görücek adamın göze ihticayı yok.

Kenbunshoku Haki denilen olay zaten gözlem, sezmek, algılamak üzreni kuruluydu ilk zamanlar rakibinin gücünü ve gelen saldırları sezmeye kişinin nerde oldugu ve benzeri durumları sagladıgını ögrendik seri ilerledikce ceşitlendi Fuji dahada ileri götürüp kişilerin siliüteni sezmeyi algılamasını saglıyo.

Rayleigt K.Hakiyi tanıtdıgında adadaki tüm hayvanları sezip gücleri kıyaslıyodu başka kimse diyekilimki Sanji adanın yarısı algılayabiliyo cünkü hakisi o kadar ama Kata'nın hakasi o kadar yükseki adam bunlara aşmış ve başka boyuta cıkmış.

Yukarıda yazdıgım herşey Gözlem, sezmek, algılamak veya tahmit etmek üzerineydi Kata işi başka boyuta taşımış direk görüyo ne olacagını tahmit etmiyo yada sezmiyo yada şurdadır demiyo tek olayla tüm olasılıkları görüp kesinlik saglıyo ne konucaganı kadar söylüyo başka nerde gördük bunları.

Fuji gelecegi görebilse dressrosa görürdük katayla kıyaslamayın.
Rayleigh gelecgi görme durumu olabilir hatta bunu Luffy'e acıklamış bile olabilir FB sahnesiyler ileride görebiliz fakat cok düşük ihtimal.

Benim şahsi görüşüm Katakuri'den daha güclü K.Haki kullanıcısı görmicez hayatta olan.

Abartmayın lütfen ya. Mihawk'ı sanki Luffy'e yardım ediyormuş gibi anlatmayın :(

Mihawk bildiğin Luffy'i öldürmek istedi Mf de bu bariz bir şey. Adam kendisi bunu söylüyor çünkü. Luffy'e kolunu keseceğini göstermiş gibi alakasız şeyler söylemeyin :)

Abartmayın lütfen ya. Mihawk'ı sanki Luffy'e yardım ediyormuş gibi anlatmayın :(

Mihawk bildiğin Luffy'i öldürmek istedi Mf de bu bariz bir şey. Adam kendisi bunu söylüyor çünkü. Luffy'e kolunu keseceğini göstermiş gibi alakasız şeyler söylemeyin
Dünyanın en iyi kılıç ustası o zamanlar bir çaylağı öldüremiyorsa bir sorun var demektir.

Sorunu Mihawk da ara o zaman ne diyeyim. Ama durum gayet ortada ve tartışmaya kapalı. Mihawk kendisi öldürmek istediğini ve öldüreceğini ima ediyor çünkü.
Luffy seri başından beri 38. kez ölmüştü. Sorun ne Mihawk ne de başkasında. Ana karakter kontenjanı sebebiyle oluyor olanlar. Bunun aksi, Mihawk'ın o zamanki Luffy'ye güç yetiremediği anlamına geliyor ki Op'ta gülünecek daha iyi malzemeler vardır eminim :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık