Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Gözlem Hakisi Kullanıcısı

En İyi Gözlem Haki Kullanıcısı Kim?

• Kullanılan toplam oy
    273
Geleceği görmek zamanın yaşanmakta olan bir şey değil yaşanmış bir andan(bu an bir noktadan ziyade birçok daldan oluşabilir.) ibaret olduğunu gösterir. Bu durumda One Piece evreninde geleceğin olasılıklar silsilesinden en yüksek ihtimalli olanını mı çekip aldığını düşünecek olursak kim bilir belki de aynı zamanda H. Haki konusunda aşmış biri olasılıklara hükmedip bir şeyin olmasını H. Haki ile mümkün kılabilirdi. İşte bu karakter ortaya çıkana dek cevap yok!
Başkası çıkana kadar Kata'mı diyorsun mevcut durum da ki fikrin ne?
Geçmişi bilmem ama ilerisi için en çok potansiyeli olan kişinin daha hakiden bir haberken geleceği gören Luffy olduğu kesin.
Ama mevcut durumda ki fikrini merak ettim

Başkası çıkana kadar Kata'mı diyorsun mevcut durum da ki fikrin ne?
Geçmişi bilmem ama ilerisi için en çok potansiyeli olan kişinin daha hakiden bir haberken geleceği gören Luffy olduğu kesin.
Ama mevcut durumda ki fikrini merak ettim
Mevcut durumda Fujitora ve Rayleigh'in gösterdiği güç ile geleceği görmenin verdiği güç arasında bir hiyerarşi oluşturamıyorum. Karar veremem.

Bu konu vardı ya. Hatta yeniydi. Katakuri hakkında yazdığımı hatırlıyorum. Tuhaf konu kaldırılmış galiba.

Son düzenleme:
KH'nin rakiplerinin gücünü kestirmek, kaç kişi olduğunu anlamak, gizlenenleri fark etmek ve saldırılarını sezmek gibi çeşitleri var. Saldırıları sezme olayını ben gelecek görme ile bir tutuyorum. Sonuçta bir saniyeliğine bile olsa görüp sıyrılıyorlar. Ama gördüğümüz Kata çok daha ilerisini görebiliyor. Fuji ise gözleri görmediğinden KH kasmış olmalı yoksa mevcut hâliyle dövüşmesi imkânsıza yakın olurdu. Tek kollu Shanks'ın çoğu kişi gibi hem BH hem de KH kasmış biri olarak karşımıza çıkmasını bekliyorum. Şu ana kadar öyle bir karakter görmedik. Shanks bize bunu gösterecek. Ama gördüğümüz kadarıyla şu an KH'de kral Kata.

Rey baya iyidir sonucta eski toprak ve kk sag kolu ve iyi bir haki kullanici olan Shanks'in o donemlerde cok ustunde biri o sebebten Rey dedim ama katada baya iyi

Eneli bu sebepten ekleyecektim hacım. Lakin onu eklemem bu konuyu ikiye bölerdi ve trolleyen çok olurdu. Gearsız Luffy'e yenildi vs vs.
Bu ne kadar saçma bir bahanedir. İnsanlar ne yönden isterse o yönden tartışır konuyu. Sırf bir karakter üzerinden yorum akmasın diye o karakteri (dibine kadar hak ettiği halde) ankete almamak saçmalıktır başkada bir şey değil..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık