Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Gözlem Hakisi Kullanıcısı

En İyi Gözlem Haki Kullanıcısı Kim?

• Kullanılan toplam oy
    273
İstese bilirdi bence.
Oturmuş şarap içiyorlar, Zoro'yu mu düşünecek her zaman?
WB niye efsane çünkü uyurken bile Ace'i indirebiliyor.Mihawk potansiyeli yüksek gösterildi ama eski çağın efsaneleri başka boyuttalar.Ray-sanında lakabını hakiden aldığını düşünüyorum.3 hakide usta efsane diğer şıklardan ayrılır hemen benim için.

Şahin gözlerini nasıl k.hakiye yoruyorsunuz la? K.haki ruhani bir şey. Göz ise genetik bir olay. O gözler sırf karizma görünsün diye varsa bilemem ama değilse sharingan gibi bir işlevinin olması gerekiyor. Diğerlerinden daha iyi görebilme durumu yani. Diğerlerinden daha iyi görebiliyorsa buna k.haki denmez. Son derece açık bir şey değil mi bu? Hayır olay gözde bitiyorsa Fuji'de göz falan yok. O zaman k.hakisi de yok öyleyse. Güzel mantık. :S

Şahin gözlerini nasıl k.hakiye yoruyorsunuz la? K.haki ruhani bir şey. Göz ise genetik bir olay. O gözler sırf karizma görünsün diye varsa bilemem ama değilse sharingan gibi bir işlevinin olması gerekiyor. Diğerlerinden daha iyi görebilme durumu yani. Diğerlerinden daha iyi görebiliyorsa buna k.haki denmez. Son derece açık bir şey değil mi bu? Hayır olay gözde bitiyorsa Fuji'de göz falan yok. O zaman k.hakisi de yok öyleyse. Güzel mantık. :S
Hahahaha güzel yorum olmuş katılıyorum :D
Mihawkın kılıcı siyah ozaman kılıç herzaman en güçlü zırh hakisiyle kaplı :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık