Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Gemi Tasarımı

En İyi Gemi Tasarımı

• Oro Jackson

Kullanılan: 15 35.7%
  • Coffin Boat

Kullanılan: 5 11.9%
  • Flying Dutchman

Kullanılan: 0 0.0%
  • Baratie

Kullanılan: 2 4.8%
  • Thriller Bark

• Queen Mama Chanter

Kullanılan: 3 7.1%
  • Liberal Hind

• Nostra Castello

• Grudge Dolph

• Red Force

• Noah

• Denizci Gemisi

• Going Merry

• Thousand Sunny

Kullanılan: 7 16.7%
  • Moby Dick

Kullanılan: 8 19.0%

• Kullanılan toplam oy
    42
Gerçek konuşan geminin üstüne tanımam. Cidden ürkütücü olabiliyor. Dışarıdan çok eğlenceli ama düşmanıysan büyük problem

Seçeneklerde yok ama denizaltında hareket imkanı da vermesi sebebiyle brnim favorim Polar Tang. Seyahat ve hareket alanını genişletiyor ve ayrıca acil bir durum için ya da gizli kapaklı meseleler için oldukça işlevli bir özellik.
Seçenekler arasında ise en iyi bulduğum Moby Dick. En geniş tayfa kapasitesine sahip gemi o sanırım. Bu yüzden içeriğinin diğerlerine göre donanımlı olduğunu düşünüyorum.

Seçeneklerde yok ama denizaltında hareket imkanı da vermesi sebebiyle brnim favorim Polar Tang. Seyahat ve hareket alanını genişletiyor ve ayrıca acil bir durum için ya da gizli kapaklı meseleler için oldukça işlevli bir özellik.
Seçenekler arasında ise en iyi bulduğum Moby Dick. En geniş tayfa kapasitesine sahip gemi o sanırım. Bu yüzden içeriğinin diğerlerine göre donanımlı olduğunu düşünüyorum.
Thriller Bark var nasıl Moby Dick en geniş :D

Thriller Bark var nasıl Moby Dick en geniş :D
Onu doğru hatırlayıp hatırlamadığımı emin değildim. :D
Bir de genişliğe değinme sebebim geminin içindeki olanaklara odaklanmam. Mesela Sunny'de portakal yetiştirilebiliyor olması çok iyi bir şey. Moby Dick hem geniş bir nüfusu barındırdığı hem de aile gemisi olduğu için bir çok türden ihtiyaca hitap edecek olanakları olduğunu düşünüyorum.

Silinmiş Üye

Merry'deki portakal bahçesi çok tatlı duruyordu hep. Onun dışında oyum WSS Mihawk-sama-dono'nun kullandığı mükemmel mumlarla aydınlatılan mükemmel gemisi Coffin Boat.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık