Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İyi Fantastik Seri

En İyi Fantastik Eser

• Kullanılan toplam oy
    144
Yüzüklerin efendisi serisi benim için bambaşkadır.Az mı askeri bölgeye kaçak girip urukları kovalayan Aragorn-Gimli ve legolas gibi koşturmadık,uzun sopaları kılıç yapıp hayali orklar ile savaşmadık.Hey gidi günler be.

Yüzüklerin efendisini kenarda bırakırsak.Bitmemiş evrenleri koyman pek doğru olmamış.Kral katili muhtemelen hiç gelmeyecek.İlk iki kitabı cidden muhteşem ama bu tür serilerin bitirilişi belirler çoğu şeyi.Keza Buz ve ateşin dansı da öyle.Daha gelmesi gereken en az iki kitap var.

Kral katilinin yeri her zaman için bende ayrı olucak o yüzden onu seçiyorum ama ankette sürü kaliteli evren var.

Centilmen, Sissoylu gibi kendine has evrenler beni okurken kendilerine fazlasıyla hayran bıraktılar.
Kvothe çok artistti yav :D Bir de bazen çok gereksiz tasvirleri vardı.

Üçüncü kitap güya bu ay çıkıyordu :D

Centilmen Piç serisinin benim için yeri çok ayrı, o yüzden onu seçiyorum. Fakat Kral Katili Güncesi ve Sissoylu serilerini de çok severim.

Ben seviyorum ya tasvirlerini. :D

Yazar hiç bir zaman resmi açıklama yapmadı ki bu konuda. Hatta bi videoda kızıyordu bu konu hakkında. Eğer bir tarih verilecekse bunu bizzat ben yaparım diye.
Şu Fae ve Tempi ile dövüş kısımlarını hiç sevmedim. Chandrialılar gibi ilgi çekici şeyler yüzünden üçüncü kitabı bekliyorum.

Kara Cevher'in ilk kitabının 2007 senesi film vardır. Hatta 2019 dizisi çıktı. Güzel seridir. Centilmen Piçler'de türün sağlam eserlerinden. 4. kitabı yakın çıkmaya.
Anladım. Kayıp Rıhtım'a baktım şimdi dediğin gibi dördüncü kitabı çıkacakmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık