Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Batman

En İyisi Sizce Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    92
Ben Affleck çok iyi bir Batman'di bence.Ama oynadığı filmler genel olarak başarısızdı ve onun potansiyeli harcandı.

George Clooney'nin oynadığı filmdeki kostümler dandikti. Elbisenin meme ucu falan vardı. Zamanında bayağı dalga konusu olmuş. :)

Batman ve Robin açık ara en kötü Batman filmi zaten. Komedi filmi gibi daha çok. :D

Bale denmesi çok normal, Joker in etkisi çok büyük ama adam baya hakkını vermişti ama ben Robert abim diyeceğim, halı hazırda herkes Bale diyecek.
Bence de en temiz Batman uyarlaması Pattinson abime ait. Gerçekten hissettirdi bana Batman izlediğimi.

Kapat bu konuyu ben açacağım. :(
Senin Örümcek Adam konunu görünce aklıma geldi. Özür dilerim. :(

Ben Affleck çok iyi bir Batman'di bence.Ama oynadığı filmler genel olarak başarısızdı ve onun potansiyeli harcandı.
Kesinlikle Zack Snyder'ın elinde harcandı Ben Affleck. Tip ve dövüş tarzı olarak bende beğeniyorum ama yönetmen gitti adam öldüren Batman yaptı. Bu kararı hiç yakıştıramamıştım karaktere.

En iyi Bruce Wayne Christian Bale.
En iyi Batman Robert Pattinson.
Özel olarak belirtmem gerekirse Ben Affleck'i Batman kostümüne çok yakıştırıyordum. Hatta en çok yakışan oydu. Dövüş sahneleri filan çok iyidi ama kötü film kurbanı oldu. En iyi olabilirdi.

Adam West'i görmemek üzdü.

Val Kilmer ile George Clooney'i bir kalemde geçiniz zaten onlar anlamsız.
Ben Afleck ise ne Batman'in ağırlığını ne de karakterini taşıyordu. Güya sinemada gördüğümüz en yaşlı ve tecrübeli Batman'i oynuyordu buna rağmen en çocuksu ve salak olanı da onundu (Snyder sağolsun).. Afleck'i de eliyorum.

Michael Keaton, Bale ve Pattison arasında bu olay.

Bale iyi bir aktör olsa da Nolan'in kötü adam fetişi sebebiyle hep antagonistlerinin gölgesinde kaldı.

Robert Pattison'ın versiyonu bunlar arasındaki en tecrübesiz ve en genç versiyonu oynuyor. O yüzden Batman yaptığı işte henüz pek iyi değil. Bruce Wayne 'e en çok vakit ayırıp, yatırım yapan Pattison'ın ki olabilir.En İyi Bruce Wayne ( genç bruce wayne) o diyebilirim.

Ancak genel olarak yarattığı hava anlamında sanırım Michael Keaton. Hem de o boynunu oynatamadığı süper verimsiz kostüme rağmen adam bunu yaptı :D

Ancak genel olarak ben Batman'in henüz ideal oyuncusu ve yönetmenine kavuştuğunu düşünmüyorum.

Kevin Conroy reisin efsane sesiyle can verdiği Doksanlar ve İkibinlerdeki Animasyon evreninin Batman'i alayını döver.

Aynı şekilde aynı dönemin animasyon evreninde Mark Hamill tarafından seslendiilen Joker de diğer tüm film Jokerlerinin döver.

(Bu ikili Arkham serisinde de bu karakterleri seslendirmişlerdi)

Adam West'i görmemek üzdü.

Val Kilmer ile George Clooney'i bir kalemde geçiniz zaten onlar anlamsız.
Ben Afleck ise ne Batman'in ağırlığını ne de karakterini taşıyordu. Güya sinemada gördüğümüz en yaşlı ve tecrübeli Batman'i oynuyordu buna rağmen en çocuksu ve salak olanı da onundu (Snyder sağolsun).. Afleck'i de eliyorum.

Michael Keaton, Bale ve Pattison arasında bu olay.

Bale iyi bir aktör olsa da Nolan'in kötü adam fetişi sebebiyle hep antagonistlerinin gölgesinde kaldı.

Robert Pattison'ın versiyonu bunlar arasındaki en tecrübesiz ve en genç versiyonu oynuyor. O yüzden Batman yaptığı işte henüz pek iyi değil. Bruce Wayne 'e en çok vakit ayırıp, yatırım yapan Pattison'ın ki olabilir.En İyi Bruce Wayne ( genç bruce wayne) o diyebilirim.

Ancak genel olarak yarattığı hava anlamında sanırım Michael Keaton. Hem de o boynunu oynatamadığı süper verimsiz kostüme rağmen adam bunu yaptı :D

Ancak genel olarak ben Batman'in henüz ideal oyuncusu ve yönetmenine kavuştuğunu düşünmüyorum.

Kevin Conroy reisin efsane sesiyle can verdiği Doksanlar ve İkibinlerdeki Animasyon evreninin Batman'i alayını döver.

Aynı şekilde aynı dönemin animasyon evreninde Mark Hamill tarafından seslendiilen Joker de diğer tüm film Jokerlerinin döver.

(Bu ikili Arkham serisinde de bu karakterleri seslendirmişlerdi)
Sinema filmlerinde oynayanları kattığım için Adam West'i koymadım. Benim bildiğim dizide oynamıştı kendisi.

Onun dışında genel olarak katılıyorum dediklerine. Bence Pattinson başlangıç yıllarında olan bir Batman'i fena yansıtmadı. Serinin devam filmlerinde en iyi Batman'i izleme potansiyelimiz olduğunu düşünüyorum. Tabi hiçbir zaman bir Kevin Conroy kadar aklımdaki Batman'e uyan bir aktör çıkmayacak sanırım, aynısı Mark Hamill Joker'i içinde geçerli.

Batman ve Robin açık ara en kötü Batman filmi zaten. Komedi filmi gibi daha çok. :D
Bide Jim carreynin yalancı filmi varken bu filme gidelim demiştim sonra abimle amcam benle baya dalga geçmişti. Nerden bilecektim Mkeaton'ın gothik serisinden sonra işin çocuk filmine döneceğini. Ama işin aslı amerikadakı ebebeyinlerin MCdonnaldslardaki oyuncakları çok karanlık bulmalarıymış. Zaten yönetmen felanda farklı, büyük hayal kırıklığı ve travma yaşamıştım. :hhh:

Ankete oy verenler oyuncuların performasına göre değil de filmlerin kalitesine göre oy vermiş gibi dark knight serisi tartışmasız en iyi batman filmi ama bence bale en iyiy batman değildi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık