Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İyi 5 Dizi

Prison Break ilk sezonu bayağı iyi. Onun dışında bizim saydıklarımızın Amerika genelinde de en popüler diziler olduğunu düşünmüyorum.
Cartman’ın saydığı tr’de daha az popüler olan dizilerden bahsediyorsan o diziler abd’de underrated kelimesinden çok uzak diziler ama.

Pb ilk sezon çok iyi değil be çerezlik iyi denir sadece :/

Cartman’ın saydığı tr’de daha az popüler olan dizilerden bahsediyorsan o diziler abd’de underrated kelimesinden çok uzak diziler ama.

Genel izleyici kitlesi yüzünden Carnivale iptal etmişler yav daha ne olsun?

1)Behzat Ç.
2)Game of Thrones (ilk 6 sezon)
3)Kurtlar vadisi (ilk 97 bölüm)
4)Peaky Blinders
5)Breaking bad

Yav Redneckler izlemez o dizileri, demek istediğim genel izleyici kitlesi o.
Hbo paralı kanal ona bakarsan zaten reis. Carnivale iptalinde bütçe falan da sorun olmustur muhtemelen . Yoksa carnivale’ı beğenmeyen izleyici kitlesine bakılıp 5 sezon six feet under çekilmez değil mi?

Hbo paralı kanal ona bakarsan zaten reis. Carnivale iptalinde bütçe falan da sorun olmustur muhtemelen . Yoksa carnivale’ı beğenmeyen izleyici kitlesine bakılıp 5 sezon six feet under çekilmez değil mi?
O zamanlar beğenilmemiş, paralı olduğunu biliyorum da sen benim anlattığım konuyu anlamadın neyse.

Lost’ta o kadar popüler değil ya . Herkes biliyor ama oturup adam akıllı baştan sona izleyen pek yok. Pb’nin çok saçma bir namı var.
Ama adı var yani. Kastettiğim o. Lost izlemeyenin bile saygısını sunduğu bir diziyken diğerlerini duyanı gördüm mü şaşırıyorum.

Abd'de underrated olmasalar da bence GoT Breaking Bad gibi popülariteleri yoktur. Tahmini tabii bu.

Ama adı var yani. Kastettiğim o. Lost izlemeyenin bile saygısını sunduğu bir diziyken diğerlerini duyanı gördüm mü şaşırıyorum.

Abd'de underrated olmasalar da bence GoT Breaking Bad gibi popülariteleri yoktur. Tahmini tabii bu.
GoT ve Bb zaten dünya çapında fenomen olmuş diziler yahu . O kadar popülariteleri yok ama six feet under Oz , wire falan underrated diziler değil. Ne puanlama olarak ne popülarite olarak.

GoT ve Bb zaten dünya çapında fenomen olmuş diziler yahu . O kadar popülariteleri yok ama six feet under Oz , wire falan underrated diziler değil. Ne puanlama olarak ne popülarite olarak.
Puanlamaya ne bakıyorsun yav, o puanlamaları senin benim gibi internet ile içli dışlı adamlar yapıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık