Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İtici Dizi Karakteri

En İtici Karakter

• Kullanılan toplam oy
    115
Cengiz'in açıklaması bana geçmişti Ömer fazla malmış ne yapsın adam ?
Ramiz, Serdar, Eyşan, Kenan, Cengiz eğer beşe tamamlayacaksak.
Cengiz herşey olup bittikten sonra eyşana tecavüz edip bıçaklayınca finalde bence kötü karakter kelimesi bile haketmeyecek kadar kötü bir karakter.
Eyşan yerine selma yı koyardım ben. Ayrıca Ali de şerefsiz. Ömer'e ihanet etmesinden sonra yaptıklarından dolayı özellikle.

Gemma Teller - Sons of Anarchy
Paige Jennings - The Americans
Brianna Mcenzie - Outlander
Ruth Langmore, Wendy Byrde, Ben Davis - Ozark
Ivar Lothbrok - Vikings
Deborah Gallagher - Shameless
Ellen Parsons - Damages

Bu listenin sonu gelmez, burada bırakayım.

Cengiz herşey olup bittikten sonra eyşana tecavüz edip bıçaklayınca finalde bence kötü karakter kelimesi bile haketmeyecek kadar kötü bir karakter.
Eyşan yerine selma yı koyardım ben. Ayrıca Ali de şerefsiz. Ömer'e ihanet etmesinden sonra yaptıklarından dolayı özellikle.
Onun sebebi karakteri Kenan ile özdeşleştirmek bence bana o kısım biraz nasıl söylesem yapay gelmişti. Ali olayı bana da geçmedi ama Ramiz ve Ezel'in karakterleri belli bir hedef uğruna kullanmaları daha çok kötülükmüş gibi geliyor tabi Ali de bir sürü insanı kullanıyor ama onun kullandığı karakterleri derinlemesine göremediğimizden pek içselleştiremiyoruz.

Eyşan ise zaten biliyor olayını o yüzden yani :hhh:

Ezel'deki kötü karakter algıları ne kadar ilginç.
Cengiz hariç o tayfadan hiç kimse katıksız değildi. Belli bir noktada Cengiz de değildi ve Yiğit Özşener gerçekten çok iyi bir oyuncu.
Sonradan değiştirilmeseydi "Cengiz=Ramiz, Ömer=Kenan" geyiği vardı, ama dayının popüleritesi işin içine girince dayıya tam Cengiz rolü yükleyemediler.

Cengiz hariç o tayfadan hiç kimse katıksız değildi. Belli bir noktada Cengiz de değildi ve Yiğit Özşener gerçekten çok iyi bir oyuncu.
Sonradan değiştirilmeseydi "Cengiz=Ramiz, Ömer=Kenan" geyiği vardı, ama dayının popüleritesi işin içine girince dayıya tam Cengiz rolü yükleyemediler.
Ali'nin ihanet için motivasyonu, çizilen karakterine göre yetersizdi. Belki en çok pişmanlığı o duydu sözde, ama bunu yansıtamadılar hiç. O yüzden Ezel'le olan bağı bana temeli iyi oluşturulamamış gelir. Daha sonrasında eski sahnelerden alıntılar kullanıldı ama boşluk zamanının açığını kapatmadı benim gözümde. Eyşan ve Cengiz'in motivasyonları karakterlerine uygundu o yüzden sırıtmıyordu. Tayfanın taşıdığı karakterler olarak bakılırsa kötülük potansiyelleri Cengiz>Eyşan>Ali zaten. Lakin şöyle bir nokta var ki Eyşan ve Ali'nin motivasyonlarını oluşturacak karakterlerini kazandıkları geçmişlerini görebilmişken, Cengiz'in geçmişini göremedik. Hoş görsek de bu hırs saplantısı herhangi bir sahneyle sebeplerini hafifletemezdi.
Oyuncu seçimleri muhteşem zaten Ezel'in ana kadro için. Tam rolüne uygun insanlar oynuyordu. Kenan ve Cansu ortalama oyuncular olsalarda karakterleri iyi taşıdılar. Yiğit ve Barış sağlam oyuncular ama. Tuncel Kurtiz ve Haluk Bilginer'den bahsetmeye gerek yok zaten.

Ali'nin ihanet için motivasyonu, çizilen karakterine göre yetersizdi. Belki en çok pişmanlığı o duydu sözde, ama bunu yansıtamadılar hiç. O yüzden Ezel'le olan bağı bana temeli iyi oluşturulamamış gelir. Daha sonrasında eski sahnelerden alıntılar kullanıldı ama boşluk zamanının açığını kapatmadı benim gözümde. Eyşan ve Cengiz'in motivasyonları karakterlerine uygundu o yüzden sırıtmıyordu. Tayfanın taşıdığı karakterler olarak bakılırsa kötülük potansiyelleri Cengiz>Eyşan>Ali zaten. Lakin şöyle bir nokta var ki Eyşan ve Ali'nin motivasyonlarını oluşturacak karakterlerini kazandıkları geçmişlerini görebilmişken, Cengiz'in geçmişini göremedik. Hoş görsek de bu hırs saplantısı herhangi bir sahneyle sebeplerini hafifletemezdi.
Oyuncu seçimleri muhteşem zaten Ezel'in ana kadro için. Tam rolüne uygun insanlar oynuyordu. Kenan ve Cansu ortalama oyuncular olsalarda karakterleri iyi taşıdılar. Yiğit ve Barış sağlam oyuncular ama. Tuncel Kurtiz ve Haluk Bilginer'den bahsetmeye gerek yok zaten.
Eyşan'dan sonra en anlaşılabilir olan Ali idi bence. Doğru demiyorum, ancak bana çok net bir biçimde geçmişti Ali'nin neden yaptığı. Hani eğreti durmamıştı. Pişmanlığını ne derece yansıttılar? Tartışılır. Kendini kurşunların önüne filan attı yeri geldiğinde, ama ben de fazla hissedemedim.

Yiğit Özşener'in yanında Barış Falay da çok iyi oyuncu katılıyorum. Ustaları zaten anlatmaya gerek yok dediğin gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık