Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İlginç Yönünüz?

ShishiSonsonn

Söylediğim yalanlara kendimi inandırabilirim bazen çok işime yarıyo

Aynen kafamın sertleşmesi için atardım. Mahallede bi abi vardı beni gaza getirirdi mesela sen bu demir kapıyı kafanla yamultamazsın diye. Bende demir kapıya kafa ata ata yamulturdum. Kafamı çok överlerdi.
Kardes afedersin ama pc onunde oyle bir kahkaha attim ki sanirim yeni yila gireli boyle gulmemistim. ama olur oyle seyler, cocukluk aliskanligi.

@Montana ciddi misin bıreymin ?
Bende futbol oynarken özelliklede kaledeyken cavendish den hakubaya dönüşüyorum. Kendime karşı oynamak istemezdim.

Başkalarını fazlasıyla düşünür sıkıntı ve dertlerini dinler onlara rehberlik etmeye çalışırım.Ama kendi sıkıntım yada içimdekini asla kimseyle paylaşmam.Ölecek olsam bile ailem ve sevdiklerim üzülmesin diye belli etmem(minibüs hareket halindeyken kapı açıldı bende yolun ortasına düştüm.O hızla yere çakılmama rağmen eve gidip hemen yattım ki kimse o halimi görüp üzülmesin.Sırtımı enine kaplayan izleri hala taşırım)

Başkalarını fazlasıyla düşünür sıkıntı ve dertlerini dinler onlara rehberlik etmeye çalışırım.Ama kendi sıkıntım yada içimdekini asla kimseyle paylaşmam.Ölecek olsam bile ailem ve sevdiklerim üzülmesin diye belli etmem(minibüs hareket halindeyken kapı açıldı bende yolun ortasına düştüm.O hızla yere çakılmama rağmen eve gidip hemen yattım ki kimse o halimi görüp üzülmesin.Sırtımı enine kaplayan izleri hala taşırım)
+1

Roronoa Zoro

İlginç bir özelliğim yok, daha doğrusu ilginç bulmuyorum. Gerçi zaten normal ya da anormal insanların uydurduğu terimler değil mi?

Birileri öksürdüğü zaman bende öksürüyorum, direk tik gibi değil ama boğazım alarm veriyor resmen nasıl bir şey çözemedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık