Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Harika Kadın Karakter Tasarımı

En Harika Bayan Tasarımı?

• Kullanılan toplam oy
    73
konuyu unutmusum,sabas sabah yarısan hatunları görünce gözlerim ısıldadı.yalnız keske hancocku koymasaydım,one piece ayagına önde gidiyor :p

Şu anket yeni seçeneklerle yenilense de konuşsak biraz.

Konuya gelirsek, Erza gibi bir kadın daha yok manga aleminde. :a:

@Daredewill Ankete eklense yazık olacak ama, onun için eklenmesin öyle kalsın o. Başkaları görüp de sevmesin, kıskanırım. :)

@Raiden Erza tek yeter zaten. Bu arada sen de erza demişsin eski yorumlarda, gözümden kaçmaz. :D

Ben bu konuya yorum attığımı hatırlıyorum ama bulamadım ilginç :D Yeniden anket açılmışken yazayım favorilerimi.
Nami: Diyecek bir şey yok :utan:
Erza: Tek başına Fairy Tail'e katlanma sebebim.
Robin: Zaman atlamasından önceki haliyle benim gözümde açık ara en güzel anime karakteridir, yeni haline hala tam alışamadım .
Yoruichi: Bleach'in en güzeli, asi-alaycı tavırları ve esmerliğiyle gönlümü fethetti.
Nakiri Alice: Shokugeki no Soma'nın İskandinav güzeli. Ama ankette yok, 2017 model yeni bir anket mi açsak fazla oy alamayan karakterleri çıkartıp :oleyo2:

2 seçeneğe oy verebiliyormuşuz. OP forumunda Nami ve Robin zaten oy alır diyerekten terchimi Erza ve Yoruichi'den yana kullanıyorum :D

Ben buna yorum atmıştım ama zaman geri alınınca gitmiş sanırım. 2 oy varsa biri Erza diğeri de Yorouchi olur ama 3 olsaydı iyiydi hatta 4 :(
Kukaku ve Hancock'a atamadığım için üzülüyorum :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık