Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güzel Tek

En güzel tekleme hangisidir

• Kullanılan toplam oy
    97
Shanksin kide attığı da iyi belki ama bana göre en etkili olanı luffynin gear 4 tek yemesiydi , o gün harbi sağlam bir yonkonun gücünü gördük.
Kaidonun Luffy'e attığı tekten iyisini çizemez E. Oda, Kaido Wano'da balyozu vurduğunda şok dalgası bizim dünyayı üç defa turlamıştı. @Smoker spoiler gelmeden içerden bilgi alıp Luffy'nin tek yediğini söylediğinde kimse inanmamış, sonrasında forumda kaos oluşmuş, @Alpamis Kanada'ya iltica talebinde bulunmuş, Luffyfanlar çil yavrusu gibi dağılmıştı. :)

Kaidonun Luffy'e attığı tekten iyisini çizemez E. Oda, Kaido Wano'da balyozu vurduğunda şok dalgası bizim dünyayı üç defa turlamıştı. @Smoker spoiler gelmeden içerden bilgi alıp Luffy'nin tek yediğini söylediğinde kimse inanmamış, sonrasında forumda kaos oluşmuş, @Alpamis Kanada'ya iltica talebinde bulunmuş, Luffyfanlar çil yavrusu gibi dağılmıştı. :)
Ya Luffy'nin Kaido'ya attığı teke ne diyeceksin? Boynuzundan da mezar taşı yapmıştı.

Shanks reisin attığı tek en iyi tek. Öyle bir Kral Haki yüklemişki saldırıya geçerken yoldaki tayfa üyeleri bayılıyor yetmiyor Kid'e tek atıyor, yetmiyor Killer da arada kaynamış. Herif tayfayı tekleyecek bir tek atmış daha ne yapsın :utan: Bide bunu yaparken gemiden gemiye sıçrıyor reis. Saldırının yarısı da boşa gidiyor. Ayarı kaçık Kral haki yüklemiş, tayfayı tekledi vicdansız :ehe: Roger reise de selam çakmış , aynı zamanda vefakar da . Daha ne yapsın :oleyo2:

Son düzenleme:
Her birinin keyfi ayrıydı ve Shanks'ın attığı tek bile olmayabilir, saldırının yarısı boşa gitmiş gibi duruyor ama Magellan'ın attığı tek bambaşka bir şeydi. Diğer tekler az çok tahmin edilebilir teklerdi ama adam yoldan geçerken tek attı 5 kişiye ve dönüp arkasına bakmadı bile. Efsane bir andı o an benim için.

Son düzenleme:
Luffy'nin, Kizaru'yu teklemesinin üstüne yoktur.

Luffy sağlam abanmış Kizaru'ya.

Kizaru için böyle geldi böyle gidecek (Before / after) diye bir paylaşım yapacak bir yiğit arıyorum.

Böyle geldi kısmına Kizaru'nun ışınlanıp Egghead'de girişini koyacak.

Böyle gidiyor kısmına da tekerlekli sandalye üstünde Kizaru paylaşımı yapacak bir yiğit arıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık