Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güzel Seinen Hatun

Yumin diyorum. Çizimleriyle anketteki çoğu serinin eline verecek Sun Ken Rock karakteri olduğu için değil anketteki nadir güzellerden biri olduğu için.

Jojo eskiden şonen dergide çıkıyordu, şuanda seinen dergide çıkıyor. Hikaye aynı hikaye olduğuna göre seinen olarak kabul ettim onu. :T
Valla mangayı okumadım. 6. seinen tanımına daha çok uyuyordur belki. İlk altı hikaye için shounen yazmışlar ama. Araki'ye de troll diyen çok gerçi. :D

Valla mangayı okumadım. 6. seinen tanımına daha çok uyuyordur belki. İlk altı hikaye için shounen yazmışlar ama. Araki'ye de troll diyen çok gerçi. :D
Tanımla alakası yok, çıktığı dergiyle alakalı. Çok takılmamak lazım ona, şu anda Jojo seinen ise tüm karakterleri seinendir benim için. :D

Katılıyorum, bir iki tanesi dışında güzel yok burada :/,

Çok ilginç yaklaşımlar bunlar :gamyon:..
Bana göre hepsi oldukça güzel, bu yüzden bu anketi açtım zaten, somut bir şey olsa sormazdım herhalde. :/

Diğer hususta dediğim gibi, çıktığı dergiyle alakalı shounen - seinen olayı. Şu anda seinen olarak geçen serinin, kaçıncı kitaptan sonra seinen dergiye geçtiği ile pek ilgilenmiyorum şahsen. İçerik değişmedikten sonra anlamı yok yani. :T

Yumin diyorum. Çizimleriyle anketteki çoğu serinin eline verecek Sun Ken Rock karakteri olduğu için değil anketteki nadir güzellerden biri olduğu için.
SKR'nin çizim olarak daha iyi olduğu 2 seri var şu ankette: Jojo ve Arms Peddler. Ki Jojo'da inanılmaz detay vardır, One Piece, Fairy Tail gibi. O yüzden pek abartmamak lazım. :T

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık