Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Kadın Karakter

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    281
Gion gerçekten Amiral adayıysa tartışmasız Gion. Yamato falan da alamaz.
Ben hala Gion un güçten ziyade diplomatik sebeplerden dolayı amiral olamadığını düşünüyorum. Umarım dediğim doğru çıkar da denizciler tarafında da gücüyle ön plana çıkan bir kadın karakter görmüş oluruz (Tsuru da var tabii ama onun da prime halini tam göremedik).

Ben hala Gion un güçten ziyade diplomatik sebeplerden dolayı amiral olamadığını düşünüyorum. Umarım dediğim doğru çıkar da denizciler tarafında da gücüyle ön plana çıkan bir kadın karakter görmüş oluruz (Tsuru da var tabii ama onun da prime halini tam göremedik).
Gion'un altı doldurulacak gibi duruyor öyle bir vibe verdi karakter. Bunun dışında güçlü kadın kılıç ustası görebilcez, hem de denizcilerde. Bu baya nadir bişey.

Gion'un altı doldurulacak gibi duruyor öyle bir vibe verdi karakter. Bunun dışında güçlü kadın kılıç ustası görebilcez, hem de denizcilerde. Bu baya nadir bişey.
Koskoca Tsuru bile kendisine kardeşim diye hitap ediyorsa boş bir karakter değildir kesinlikle. Egghead e gelecek birlikler arasında Doll ve birkaç isimsiz koramiral gördük ama ne Gion ne de Tokikake yi gösterdiler. Belki kendilerini Garp ile birlikte Arıkovanına giderlerken de görebiliriz belli olmaz. Nereye giderlerse gitsinler umarım ikisinden de amiral seviyesi hareketler görürüz. Özellikle Gion un Catarina Devon u eforsuz teklemesini görmeyi çok isterim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık