Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Kadın Karakter

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    282
Yabancı forumlarda sağ kol kadar güçlü diyenler var bırak Queen'i.
Oda’nın mantığı az çok belli. Her yonkonun 3-4 çok iyi düzeyde adamı vardır ve oluşumlar birbirlerini dengelemesi gerekir. Eğer smoothie queen ayarı görülmüyorsa ve katakuri king ayarı görülmüyorsa bu iki oluşumu dengeleyen şey nedir? Kaido’nun o kadar novası var ve flying six’e de sahip. En son bölümde de yeni adamlar geldi. Kim dengeliyor bunları Oven ve Daifuku mu? Güç ile alakasız soru sorulmasına rağmen Sbs’de Oda smoothi’nin gücünden bahsetmeye ihtiyaç duyuyor.

Smoothie anasından korkuyor diye eziliyordu ama gördük ki Queen az kalsın korkudan ruhunu teslim ediyordu.

Bm yanına Katakuri ve cracker’i almadan Kaido’nun yanına gidiyor ve Kaido’nun ilk sorduğu soru ne?
Yanına çocuklarını da aldı mı diye soruyor.
Evet birkaç tanesi geldi diye cevap alınca Kaido onlar komutanları diyip savaş çıkacak diye sinirleniyor.
Aslında çocuklarının güçleri buradan biraz belli oluyor.

Ben Oda’dan bir şey anladıysam o da bir karakter aksiyona izin verilmiyorsa o karakterden korkacaksın. Bm wci de aklı selim olsa bizimkiler ölmüştü.
Wano’da aklı selim olsa Queen ölmüştü.
Smoothie aksiyona girse bizimkiler yine kaybetmişti. Ya bizim Oda sanji ellerini kullanmadığı halde ellerine kelepçe taktırıyor bir yere gitmesin veya aksiyon girmesin diye:D Bu olaydan sonra ben smoothie’nin geri tutulmasına ve Bm’nin sarılıp kelepçelenmesine mi şaşırayım:bilmem:
Adamın taktiği bu yapacak bir şey yok.

Oda’nın mantığı az çok belli. Her yonkonun 3-4 çok iyi düzeyde adamı vardır ve oluşumlar birbirlerini dengelemesi gerekir. Eğer smoothie queen ayarı görülmüyorsa ve katakuri king ayarı görülmüyorsa bu iki oluşumu dengeleyen şey nedir? Kaido’nun o kadar novası var ve flying six’e de sahip. En son bölümde de yeni adamlar geldi. Kim dengeliyor bunları Oven ve Daifuku mu? Güç ile alakasız soru sorulmasına rağmen Sbs’de Oda smoothi’nin gücünden bahsetmeye ihtiyaç duyuyor.

Smoothie anasından korkuyor diye eziliyordu ama gördük ki Queen az kalsın korkudan ruhunu teslim ediyordu.

Bm yanına Katakuri ve cracker’i almadan Kaido’nun yanına gidiyor ve Kaido’nun ilk sorduğu soru ne?
Yanına çocuklarını da aldı mı diye soruyor.
Evet birkaç tanesi geldi diye cevap alınca Kaido onlar komutanları diyip savaş çıkacak diye sinirleniyor.
Aslında çocuklarının güçleri buradan biraz belli oluyor.

Ben Oda’dan bir şey anladıysam o da bir karakter aksiyona izin verilmiyorsa o karakterden korkacaksın. Bm wci de aklı selim olsa bizimkiler ölmüştü.
Wano’da aklı selim olsa Queen ölmüştü.
Smoothie aksiyona girse bizimkiler yine kaybetmişti. Ya bizim Oda sanji ellerini kullanmadığı halde ellerine kelepçe taktırıyor bir yere gitmesin veya aksiyon girmesin diye:D Bu olaydan sonra ben smoothie’nin geri tutulmasına ve Bm’nin sarılıp kelepçelenmesine mi şaşırayım:bilmem:
Adamın taktiği bu yapacak bir şey yok.
Evet uzun zamandır Smoothie'yi saklıyor bide Oda.BM tarafının komutanları zayıf, tayfa kalabalık ondan dolayı dengeliyor diyorlardı.Kaido'nun ordusu Linlin'in ordusundan daha kalabalık üst düzey isim olarak.Komutanlar+novalar+uçan altılı+kolcular vs...

Olaya deniz canavarları olarak değil Antik Silah olarak baktığım için Shirahoshi diyorum. Antik Silah olarak çok az oy almış. Sadece 3 tane var yahu.
Hakkında yeni bilgiler geldiğinde çok daha güçlü deniz canavarları vs de göreceğiz muhtemelen.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık