Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Bir kez öldü Luffy sadece.
Ya yapmayın allah aşkına, direkt çat diye orada ölen olmadı belki (gerçi o da araya giren Cp0 yüzünden oldu biraz da neyse) ama kaç kere müdahale edilmese %100 ölümünden geri geldi adam (Crocodile ve Magellan en güzel örnekleri. Gladyatörler araya girmese Dof bile öldürecekti bu adamı).

Bu benim için ezelden beri Shanks. Yaşlı Wb'den de diğer yonkolardan da güçlü olacağını düşündüm hep. Son bölümde yaptığı şey buna kanıt olarak öne sürülebilecek bir şey değil sadece boş beleş özgüveniyle anewliz yaparak nefret sıçan tiplere tatlı bir esinti olmuştur. Shanks'a dair konular ibretliktir baştan sona okumanızı tavsiye ederim. Kendimi tutuyorum tutmazsam sırf şu konuya çekeceğim tarife KF tarihinde yediğim en büyük banı attırır bana.

İnsanların Kaido'nun neslinin en güçlü karakteri olduğunu düşünmesi kadar doğal bir şey yok. Bu küçümsenecek hor görülecek bir yaklaşım değil. Kusursuz savaşçı, dövüşünü ve yaptıklarını en net gördüğümüz karakter şu ana kadar. Haki, irade mevzusu bu serinin kilit noktası olduğu için bu alanda zirve çıkacak karakterin yapılacak ölümüne dövüşte son ayakta kalan adam olacağını düşündüğümden ben Shanks'ı daha güçlü görürüm, yoksa genel bir puanlama yapsan Kaido en yüksek puanı alan karakter olur. Yalnız sırf bu kadar bölüm işlendi diye bu adamı serinin zirvesine koymak bambaşka bir olay. Panel fetişliğini bırakın güzel kardeşlerim. Luffy ana karakter ve onun yapacağı dövüşler arcların en büyük meydan okuması en kilit zaferi oluyor. Dolayısıyla hikayenin etkisini arttırmak için Luffy ile dövüşen rakipler diğer rakiplerin toplamından daha detaylı ve özenli çiziliyor. Bu demek değildir ki bilmem kaç bölüm dövüşünü gördüğümüz Kata belki de dövüştüğünü hiç görmeyeceğimiz Beckman'dan daha güçlü. Panel fetişliği sıkıntılı iştir Kaido'nun hayvanlığına bakıp Roger, Garp, Wb üçlüsünün zirvelerinin neler yapabileceğini hayal ederek vay babayın çekmek varken abbii Kaidooo yaaa çekmek gereksiz. BM Luffy'nin rakibi olsa Kaido kadar panel alır o noktaya kadar ayakta kalırdı. Kaido Luffy'nin rakibi olmasa adamın ne kadar hayvan olduğu hakkında net bir fikrimiz olmazdı. Kaido kusursuz bir savaşçı olmasının yanında arc bossu parlatması + Luffy'nin düşmanı olmasının ekmeğini üzerine bal kaymak sürerek yedi. Siz yemeyin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık