Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Konu ölü veya diri olması değil ki. Bomboş karakterlerin ağzından çıkan cümlelerin anlamı yok yani. Üst düzey biri söylerse bu önemlidir.
Law'la biraz daha oyalanırsa gökyüzüne uçakla yazdırsa gene fayda etmez. Gelmiş geçmiş en güçlü düşman çıkacak diye bekliyoruz Law'ı yenmeye çalışırken ben hep ileri giderim falan diye şekil yapıyor sanırsın Law'ı görünce geri giden var anasını satayım

Bu japonların kafası hep aynı çalışıyor. Denklem basit. Sona kalan hepsini geçer. Hepsinde olduğu gibi en çok gizem kasılan da aynı şekilde gizeme oranla güçlü çıkıyor. Şuan en gizemli Mihawk, Shanks ve Doragon. Shanksin gizem perdesi biraz aralandığı için Mihawk hepsinden öndedir. Teachin de bundan dolayı abarttığımız kadar güçlü olmayacağı kanaatindeyim. Çünkü gizemi Law ile birlikte aralanabilir. Zaten çok da gözükmeye başladı. Fazla gözükmek Teache eksi yazar. Seride belli bir saygınlığı olup en az gözüken kişiler en güçlü olacak. Bu denkleme göre en az gözüken en güçlü çıkar. Şimdi gelip şu da az gözüktü o zaman en güçlü o demeyelim lütfen. Bariz güçlü olduğunu bildiğimiz karakterler için bu geçerlidir.

Bunun sağlamasını yapmak için BM'ye bakmak yeterli. Bize ilk rakip olarak gösterilen yonkou bu olduğu için en patlak da o çıktı. WB sayılmaz, zaten adam yarı ölüydü. O haliyle baz alsak bile analizim doğru çıkar. Adam MF'de haki bile kullanamıyordu. O haliyle en zayıf yonkouydu o zamanlar.

Law'la biraz daha oyalanırsa gökyüzüne uçakla yazdırsa gene fayda etmez. Gelmiş geçmiş en güçlü düşman çıkacak diye bekliyoruz Law'ı yenmeye çalışırken ben hep ileri giderim falan diye şekil yapıyor sanırsın Law'ı görünce geri giden var anasını satayım
1 bilemedin 2 bölüme Law'ı paketler diye umuyorum. Bununla ilgili iddiamızı da oynadık aksi çıkarsa yazıklar olsun. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık