Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Oden güçlü müdür? Adamı çocukken ezmişler, o yüzden orada o üçü işte. Az önce de dedim, hepsinin aynı sebepten orada olduğunu düşünmek sığ bir düşünce olur.
Demek istediğim şu; Oden'in orada bulunmak için nedeni var dersin çünkü adama travma yaşatmış resmen. Diğer 3ü gücü belli olan isimler. Shanks da oradaysa bu adam niye burada diye düşünürsün. Bence de en az Kaido kadar güçlü olduğu için orada. Kaido'dan güçlü müdür? Bu beklentidir işte. Çıkabilir diye düşünüyoruz bu kadar basit.

Demek istediğim şu; Oden'in orada bulunmak için nedeni var dersin çünkü adama travma yaşatmış resmen. Diğer 3ü gücü belli olan isimler. Shanks da oradaysa bu adam niye burada diye düşünürsün. Bence de en az Kaido kadar güçlü olduğu için orada. Kaido'dan güçlü müdür? Bu beklentidir işte. Çıkabilir diye düşünüyoruz bu kadar basit.
E tamam da fanı olduğun için beklenti içindesin belli ki. Adamın fan demesine neden alındın ki?

Shanks, Kaido'dan kesin güçsüzdür demiyorum zaten. O sahneyi, Kaido'dan güçlü olarak yorumlamak yanlış olur. İmparator olmak için asgari gücün Shanks'te olduğu ima edildi canon kaynaklarda. Shanks çok güçlü çıkarsa, gücünü dünyadan saklamış demektir.

E tamam da fanı olduğun için beklenti içindesin belli ki. Adamın fan demesine neden alındın ki?

Shanks, Kaido'dan kesin güçsüzdür demiyorum zaten. O sahneyi, Kaido'dan güçlü olarak yorumlamak yanlış olur. İmparator olmak için asgari gücün Shanks'te olduğu ima edildi canon kaynaklarda. Shanks çok güçlü çıkarsa, gücünü dünyadan saklamış demektir.
Alakası yok. Teach Shanks'tan da Kaido'dan da güçlü çıkma ihtimali en yüksek isim. Bu da beklentidir ama Teach'i pek sevmem.

Alakası yok. Teach Shanks'tan da Kaido'dan da güçlü çıkma ihtimali en yüksek isim. Bu da beklentidir ama Teach'i pek sevmem.
Teach için "imparator olmak için en az Teach kadar güçlü olmalısın" denseydi, ki denmeden de şu an en güçsüz imparatorun o olduğunu düşünüyorum, serinin gidişatı boyunca ana düşman olacağı ima edilmeseydi; o zaman şu an Teach'in bu kadar güçlü olmasını bekleyen çoğu insan böyle düşünmezdi. Teach için seride buna yönelik imalar var, Shanks için yok; aksini söyleyen cümleler var. Ayrıca Teach'in özgün bir güçlenme payı var; adam birden fazla meyve yiyebiliyor. İnsanların çoğu üçüncü meyveyi yiyerek güçleneceğini düşünüyor zaten. Shanks'te bu yok.

Bu işin ortalaması mı var 3 kisiler zaten ve aralarinda en iyi islenenleri Akainu, Akainu'nun saldiri gucu bir yonkouya denk belki daha üst diger ikilinin de meyve gücü azimsanmayacak derecede yüksek

simdi anlamis degilim akainu'nun saldiri gucunde kullandigi magmayla Oden'in icine girdigi magma bir mi bence degil old wb bir yonko degil miydi etki etmiş işte
Cidden soğuğun yada ışın patlamalarının hasarı denk mi kral haki ile? Ve yaşlı Wb yonko ama hasta hali değil. Marco en çok korktuğum şey oldu falan diyor. Azımsanacak bir şey değil yani. Ayrıca Wb Kaido Bm ve Teach'e kıyasla normal insan. Etki etmesi normal magmanın.

Ve Oden'in yağı aynı sıcaklıkta olmasa bile çok da uzak değil. Akainu haki falan ekliyordur belki orasını bilemem.

Düzenleme: Marco'nun onu dediğini bulamadım ama Squardo'nun kılıcını atlatabilmesi gerektiğini ve sağlığının kötüleştiğini söylüyor. Yani Yonko olmak için Shanks seviyesi olmak ifadeleri vesaire aklıllarında kalan Wb'den bile olabilir. O saldırıların tehdit oluşturmaması gerekiyor kısacası Marco'nun aklındaki yonkoya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık