Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Forumu kapatıp gidelim. "Aman Allah'ım rabbim bütün kutsal değerler aşkına aklıma mukayyet ol, Shanks demiş herkes ama biz Shanks'ı daha görmedik ki bile Kaido varken nasıl Shanks denilebiliyor olamaaaz hepiniz fansınız hıaaağ" tarzı yorumlar okuyacağımıza yemin ediyorum bugünden tezi yok kapatalım. Shitgen diye yeni bir forum açalım yazan gitsin orada yazsın. Okuduğunuz esere az biraz yorum katın, bir şeyleri kendinizce tahmin edin. Mangaka kör göze parmak sokarcasına neyin ne olduğunu gösterdikten sonra manga yorumlamaz en fazla kimin ezberi daha kuvvetli kim güncele gelmiş vs muhabbeti yaparsınız.

Yıllar önce bu forumda ama mangada yok ama hiç gösterilmedi aha aksini gösteren şeyler var, bunu iddia edenler fandır hepiniz fansınız hııaaaağ denilen muhabbetlerden biri de Mihawk'ın hakisinin olup olmaması konusuydu. Tam olarak bu şekilde olmadığını iddia eden gençler de haxlar, featler, shitler, güçlere çok hakimdi maşallah. Ama işte bir bakacaksın okuduğun esere haki neymiş bundan sonra ne kadar işlenir, Mihawk'ın seri içerisindeki yeri ve önemi nedir onda haki olmaması gibi bir ihtimal olabilirmi diye hafiften mantık yürüteceksin çok yürütmene gerek yok. Gerisi gelir en kral adam sensin o saatten sonra. Shanks konusunda da dönüp bakacaksın seriye. Listedeki adamlar kim hepsinin serideki yeri konumu ne aralarında bir fark varsa en fazla ne kadar fark olabilir az çok denkliğine vurgu yapılmış bu karakterlerden hangileri daha ön plana çıkabilir vs diye kafa yoracaksın hafiften. Gene hafiften yor ama. Yeterli olacaktır en azından milletin fikrine görüşüne saygı duymaya iter seni.

Berabere demişim. Neye göre berabere dediğimden hiçbir fikrim yok. Ama şimdi düşünüyorum da yine de berabere diyorum.

Kolsuz iyi adam, kolsuz sağlam adam. Karasakal ya da Gorusei başına çorap örene kadar en güçlüsü o kalacak gibime geliyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık