Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator Tayfası

Sizce Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    18
Var aslında bu kadar az kişi ile yonkou tayfası olmalarını sağlayan bir etken gerekiyor bence.
Big Mom'un koruması gereken bir sürü adası var, ve bunlara adam lazım. Shanks ise göçebe hayatı yaşadığı için buna ihtiyacı yok.
Bir noktadan sonrası kuru kalabalık zaten. 100 tane Pudding 1 King'i yenemeyeceğinden dövüş gücü olarak çok anlamı yok.

Big Mom'un koruması gereken bir sürü adası var, ve bunlara adam lazım. Shanks ise göçebe hayatı yaşadığı için buna ihtiyacı yok.
Bir noktadan sonrası kuru kalabalık zaten. 100 tane Pudding 1 King'i yenemeyeceğinden dövüş gücü olarak çok anlamı yok.
Olaylar sadece ada üzerinden gitmiyor ki olası bir savaş içerisinde de kendini korsanlar veyahut denizcilerden koruyabiliyor olman lazım bence. Kızıl Saç korsanlarının hiç savaşmadan imparator tayfası olmadığına emin olabiliriz en azından ve bu da büyük bir güç gerektiriyor.

Şanks'ın tayfasında az kişi olduğu bilgisi nerede geçiyor? Aksine mangada tüm tayfası ile görülürken sürüsüne adamı var. Kaidou gibi geleni geçeni toplamış gibi duruyor.
Zaten bir Uçan Altılı'sı olmayan yonkou'yum diye gezemez....denizlerde...

karasakal belki sonuncudur fakat 1. olur bunların içinden sonra shanks daha sonra bm en son kaidou gelir bence wb yok ama katarsak wb tayfası sonuncu olur çünkü wb pek güçlü adamlar arayan bir kişi değil gibiydi dost arkadaş falan arıyordu

Hmm... Sıralama yaparsam şu anlık:
1-Kızıl saç Korsanları
2-Koca ana Korsanları
3-Canavar Korsanları
4-Karasakal Korsanları
Böyle düşünme sebebim ise Karasakal'ın ana adamlarından biri gibi duran Burgess'in bekleneni verememesi. Hala geliştiklerini düşünüyorum. Koca ana ve Canavar korsanlarını denk diye düşünüyorum işin içine kaptanlar girerse ama kaptanlar olmadığında denge kurarsak Big mom tayfası daha güçlü olmalı (Kaido>Big mom diye düşünürsek.). Kızıl saç korsanlarını 1. yapma sebebim ise bizim hasır şapka tayfasına benzemeleri. Bir grup halinde dolanıyorlar ve her birinin sağlam olduğunu düşünüyorum. Verdikleri hava da çok iyi zaten. İleride ise Karasakal'ın tayfasının az çok fark atarak 1. olacağını düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık