Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Ben eskilerim hiçbirinden ümitli değilim.

Hepsini Chopper'a Usopp'a filan iteliyorum.

Eğer Wb tayfasında asıl sağ kol Oden ise. Yani geçici bir durum yoksa bu hem Wb tayfasını yüceltir hem de ayriyetten Marco'nun aslında olması gerekenden de güçlü biri olduğu ortaya çıkar.
Benim için Oden en güçlü sağ kol olur anlatim ile.

Kizaru cizemeyen vs Kaido kesen. Beckman üstü de görürüm.

En güçlü sağ kol Oden derdim ama tayfada görevi tam olarak boyle degil gibi Odenin. Adam WB ile baba oğul iliskisi bile kurmamis olabilir

En güçlü sağ kol Oden derdim ama tayfada görevi tam olarak boyle degil gibi Odenin. Adam WB ile baba oğul iliskisi bile kurmamis olabilir
Oden 20 yıl önceki Kaido'yu çiziyor ama Kaido'nun 20 yıl öncesinde bu seviyede olmadığı bariz bana göre.

Son mangada söylenenlere bakılırsa Shanks'ın tayfası en etkili tayfa buradan ödüllerinin de diğer imparatorların astlarından yüksek olduğunu düşünüyorum. 2-3 Milyar Beri arasıdır. Katakuri'den güçlüdür belki ama oyumu Katakuri'ye veriyorum.

Oden 20 yıl önceki Kaido'yu çiziyor ama Kaido'nun 20 yıl öncesinde bu seviyede olmadığı bariz bana göre.
Ya o da mühim değil. Sakazuki ve Sengoku şu an Oden tartisiyor ana karakter o gibi. Kaido kesmesi en sona kalsin sorun değil

Tayfadaki görevi öyle değil muhtemelen ama tam tayfadan olsa ciddi cizilirse en güçlü sağ kola Oden derdim ben. Tabii patlayadabilirim. Bakalım tayfasi kendisi çıksın da

Ya o da mühim değil. Sakazuki ve Sengoku şu an Oden tartisiyor ana karakter o gibi. Kaido kesmesi en sona kalsin sorun değil

Tayfadaki görevi öyle değil muhtemelen ama tam tayfadan olsa en güçlü sağ kola Oden derdim ben. Tabii patlayadabilirim
Bakalım artık umarım Oda işler Oden'i.O değil Kata'nın ödülüde sembolik muhtemelen.

iyi de Oden'in Kaido'ya ne zaman bu yarayı verdiğini bilmiyoruz ki! Belki de gençlik yıllarında o miçoluk yıllarında vermiştir. Ayrıca Ben Beckman oraya Kizaru'yu çizmeye gitmedi savaşı durdurmak için gittiler. Eğer savaşacak olsalardı yenerdi demiyorum ama herhalde Kizaru'nun suratını yamulturdu.

Tayfadaki görevi öyle değil muhtemelen ama tam tayfadan olsa ciddi cizilirse en güçlü sağ kola Oden derdim ben. Tabii patlayadabilirim. Bakalım tayfasi kendisi çıksın da
Bu durumda Rocks'un da içinde de Whitebeard vardı bu durumda en güçlü sağ kol Whitebeard diyebilir miyiz?

En güçlü sağ kol Oden derdim ama tayfada görevi tam olarak boyle degil gibi Odenin. Adam WB ile baba oğul iliskisi bilr kurmamis olabilir
Yaşı belli olsa anlayacağız da belli değil. Kin'emon 36 yaşında. Ondan büyük desek 20 yıl önce Wb'ye babadan çok ortak diyecek yaşı var.

Bir de bana o kadar da uzun seyahat etmemiş gibi geliyor. Gerçi o zaman Marco'da 1. tümen bile olmayabilir herif 24 yaşında filandı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık