Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
O zaman Luffy vs anketi açılmasın forumda . Mantıksız çünkü ,Luffy dövüş başında Katadan güçsüz olup dövüş içinde aşıp yeniyorsa vs konusu açmanın hiçbir anlamı yok.
Çünkü zırh hakisi Katakuri'nin net üstündü , gözlem hakiside meyvesi de öyle . Ama Luffy dövüş içinde hepsini aşıp yendi.

Tüm dövüşleri ya bu mantıkla yorumlanacak ya da Luffy vs konuları açılmayacak .
Şu karaladığım kısım olmuş olan kısım zaten. Hiçbir konuda net olmayacaksın. Luffy konularında ise durup düşüneceksin bu kadar basit. Zaten vs konuları kişilerin egolarını çarpıştırdığı konular olmuş. Böyle bir durumda hiç açılmasın daha iyi.

@Hakili Yumruk

Ben bundan 20 bölüm öncesinde adam Luffy ile dövüşüyor olduğu halde görmüyordum böyle bir ihtimal. Sonrasında böyle düşünmeye başladım.

Aynen Kaido ile diğer sağ kollar bir zaten.

Adam güçsüz olduğu sağ kola karşı savaş içinde aşıp yenmiş. Diğer sağ kolları aynı şekilde yenemezdi demek için Oda ile her gün çay içiyor olmak lazım.

Son düzenleme:
Ben bundan 20 bölüm öncesinde adam Luffy ile dövüşüyor olduğu halde görmüyordum böyle bir ihtimal. Sonrasında böyle düşünmeye başladım.

Aynen Kaido ile diğer sağ kollar bir zaten.
Sırf yeteneklerini ayrıntılı gördük diye en güçlü olma ihtimali artmaz bence.

Kaido ile sağ kollar bir değil de sizin mantık ona doğru gidiyor ama.En güçlü sağ kol ve en güçsüz sağ kol arasında az fark vardır ama Luffy 3. komutan seviyesi bir adamken en güçlü sağ kolu da yenerdi denmesi abartı geliyor.Potansiyel değil bu artık.''Ana karakter illaki yener'' mantığı.

Arkadaş sırf konuşmuş olmak için konuşma ya. Her defasında zaten Luffy fanlarını hedef alan yorumlar yazıyorsun. Bizi mi takip ediyon anlamış değilim. Sanki amacın hedefin biz olmuşuz.

Olayın Luffy ile alakası yok. Luffy'nin karşısında hangi sağ kol olursa olsun aşardı. En güçlü sağ kol kim olursa olsun arada çok uçurum bir fark olmayacağı için farketmezdi.

Kendi adıma söyleyeyim. Kata'nın net en güçlü sağ kol olduğunu söylemiyorum. En güçlü sağ kol olabilmesi için çok yüksek ihtimal var diyorum. Bunun Luffy ile ne alakası var. Luffy güçsüz olsa bile potansiyel muhabbetinden dolayı savaş içinde bile rakibini aşabilecek çapta biri.

Asıl forumun 180 derece bir anda dönmesi komik. Katakuri bir yenildi, sağ kol olan adam artık sağ kol seviyesinde bile değil. Sebep Luffy'e yenildi.:D Çok objektifsiniz vallaha.
3 ay önce Ben derdin başka bir şey demezdin. Fanlık yapıyorsun. Ben hani Shanks'ın yoldaşıydı. Kata en güçlü olabilir mi? Hiç sanmıyorum. k. hakisi en iyi diyebilirim gözü kapalı, meyvesiz sağ kol bile çıkabilir. Uyanışa kadar var kata'da daha ne olsun. Diğer sağ kollardan eksik yönleri de olmalı değil mi? Hız, doruki ve b. haki. Marco meyve ile amirale dayanıyor şu Lufy'ye dayanmama şansı var mı? Shanks tayfasına çağırıyor. Kata'ya da Mom sen kim köpeksin çekiyor. Kaido adamı Jack zoan misal, peki sen bir zoandan ne beklersin? Ben dayanıklılık ve yıkıcılık beklerim. Kata gözüne şekil geliyor, gelecek görüyor diye farklı bir algı oluştu, kimse dokunamaz vuramaz, peki Kata vurdu ve dokundu da rakibine bir şey mi oldu? Teach konuşuyor dayak da yiyor ama geri kalkıyor. Her karakter mizacı farklı ama aşağı yukarı güç skalası aynıdır. Dokunulmaz adam kırılgan olur dokunulabilir biri daha dayanıklı.

Oda'nın açıklaması da var, her düşmanı güçlü göstermek için elimden geleni yapıyorum gibi. Daha sonra değinilecek bir sağ kol daha güçlü olma ihtimali %80 benim için tabi bu geçerli. O sağ kol ile isterse lufy değil zoro dövüşsün ama böyle olacaktır.

Herkes kafasından bir şeyler uydurup sağ kolları sıralamaya sokuyor. Kimisi en güçlü Kata'dır diyor, kimisi de en güçsüzü Kata'dır diyor. Hangi mantıkla hangi bilgiyle böyle sıralama yapabiliyorsunuz hayret ediyorum. Yapmanız bir yana üstüne deli gibi savunup tartışmanız asıl sıkıntılı şey oluyor zaten. Ne gördünüz de ne anlatıyorsunuz la millete? Kendi mantığınızı Op mantığının önüne koymaktan bıkmadınız gitti anasını satayım.

Potansiyel değil bu artık.''Ana karakter illaki yener'' mantığı.
Hayır, tüm sağ kolları denk görme mantığıdır bu. Yıllardır bunu savunurum.

Konuyu Dof'a Luffy'e getirmeye gerek yok.
Diğer Sağ kollarla kıyaslıyorum yanlış anlaşılma olmasın.
Kata, K hakide iyi diyebiliriz hiç tereddüt etmeden öyle dğeil mi ? Öyle
Kata B hakide diğer sağ kollardan iyidir denilebilir mi ? Sanmıyorum küçük ihtimal
Kata'nın meyvesi diğer sağ kollardan daha iyi denebilir mi ? Sanmıyorum
Kata'nın dayanıklılığı diğer sağ kollardan iyi mi ? Hadi canım sende.
Kata'nın hızı diğer sağ kollardan iyi mi ? Belki bir ihtimal
Kata'nın fiziksel gücü diğer sağ kollardan iyi mi ? Yok daha neler.

Eee bu adam neyine en güçlü olabilecek ?

Marco, dayanıklılık olarak diğerlerinden iyidir tereddüt etmeye gerek yok.
Kata, K haki olarak diğerlerinden iyidir tereddüt etmeye gerek yok.
Jack, B hakide diğerlerinden iyidir tereddüt şahsen etmiyorum.
Ben, kim tanımıyorum o yüzden yorumsuz.

Haliyle, K haki mi ? Dayanıklılık mı ? B haki mi diye seçenekler var ben Marco'yu tercih ederim :bilmem:

Herkes kafasından bir şeyler uydurup sağ kolları sıralamaya sokuyor. Kimisi en güçlü Kata'dır diyor, kimisi de en güçsüzü Kata'dır diyor. Hangi mantıkla hangi bilgiyle böyle sıralama yapabiliyorsunuz hayret ediyorum. Yapmanız bir yana üstüne deli gibi savunup tartışmanız asıl sıkıntılı şey oluyor zaten. Ne gördünüz de ne anlatıyorsunuz la millete? Kendi mantığınızı Op mantığının önüne koymaktan bıkmadınız gitti anasını satayım.

Hayır, tüm sağ kolları denk görme mantığıdır bu. Yıllardır bunu savunurum.
En güçsüz diyenler klasik shounen mantığını öne sürebilir ama en güçlü diyenler niye savunuyor anlamış değilim.:(

Konuyu Dof'a Luffy'e getirmeye gerek yok.
Diğer Sağ kollarla kıyaslıyorum yanlış anlaşılma olmasın.
Kata, K hakide iyi diyebiliriz hiç tereddüt etmeden öyle dğeil mi ? Öyle
Kata B hakide diğer sağ kollardan iyidir denilebilir mi ? Sanmıyorum küçük ihtimal
Kata'nın meyvesi diğer sağ kollardan daha iyi denebilir mi ? Sanmıyorum
Kata'nın dayanıklılığı diğer sağ kollardan iyi mi ? Hadi canım sende.
Kata'nın hızı diğer sağ kollardan iyi mi ? Belki bir ihtimal
Kata'nın fiziksel gücü diğer sağ kollardan iyi mi ? Yok daha neler.

Eee bu adam neyine ne güçlü olabilecek ?

Marco, dayanıklılık olarak diğerlerinden iyidir tereddüt etmeye gerek yok.
Kata, K haki olarak diğerlerinden iyidir tereddüt etmeye gerek yok.
Jack, B hakide diğerlerinden iyidir tereddüt şahsen etmiyorum.
Ben, kim tanımıyorum o yüzden yorumsuz.

Haliyle, K haki mi ? Dayanıklılık mı ? B haki mi diye seçenekler var ben Marco'yu tercih ederim :bilmem:
+1 Panoya asın bu yazıyı.

Sırf yeteneklerini ayrıntılı gördük diye en güçlü olma ihtimali artmaz bence.

Kaido ile sağ kollar bir değil de sizin mantık ona doğru gidiyor ama.En güçlü sağ kol ve en güçsüz sağ kol arasında az fark vardır ama Luffy 3. komutan seviyesi bir adamken en güçlü sağ kolu da yenerdi denmesi abartı geliyor.Potansiyel değil bu artık.''Ana karakter illaki yener'' mantığı.
Kardeş 3. Komutan olduğunu düşünürken üstüne ordan bir sağ kolu yenebildiğine inanıyorsun da en güçlüsünü yenebileceğine inanmıyorsun yani?

@Daredewill

Fikirler değişebiliyor işte. Böyle beklemiyordum adamı. Ben Luffy'nin bu şekilde savaşacağını da beklemiyordum adamla. Herhalde fikir değişir. Şu an herhangi bir sağ kol için en güçlü olma ihtimali var.

İlla ki vardır eksik yönleri. Ben zaten olayı kesin olarak savunmuyorum Selim. Gelip burda seriyi kendi yazıyormuşçasına Katakuri kesinlikle en güçsüz sağ kol diyenler için ben dil döküyorum. Adam yenildi diye en güçsüz sağ kol oldu bir anda. Shanks Marco'yu tayfasına çağırıyor da Katakuri'ye köpek mi çekiyor? Big Mom Marco olsa nasıl yorum yapardı biliyor musun?

Kaido'nun kendi adamlarına nasıl davrandığını mı gördün?

Marco'yu Dof'un indirebilecek hasar gücü var da Luffy ve Katakuri'nin mi yok yani? Arkadaş Marco'yu Dof vs Marco konusunda nasıl yorumladığınızı da görüyoruz şimdi.:(

Diğer taraftan Katakuri'nin fazla atak yiyen biri olmamasına rağmen dayanıklı olduğu da ortada. Adam kendine ölümcül bir yara açtıktan sonra bile 1.5 saat dövüştü arkadaş.:S Luffy ile karşılaştıyorsunuz o yüzden dayanıksız geliyor size. İyi de Luffy'nin bir farkı olsun di mi?

En güçsüz diyenler klasik shounen mantığını öne sürebilir ama en güçlü diyenler niye savunuyor anlamış değilim.:(
Yalnız burada klasik shounen mantığı diye bir şey yok Selim. Luffy sağ koldan sağ kola atlayacak olsaydı hak verirdim o zaman. Luffy'nin bir sonraki rakibi sağ kol değil Weevil olacak desem kim şiddetle hayır diyebilir bana? Kimse. Konuşan boş konuşmuş olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık