Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Öyle diyorsun ama düşününce, Marco dayak yemeye müsait, Luffy arada dinlenmeye, haki doldurmaya müsait. Haliyle Kaido karşısına bu ikilinin çıkması en mantıklısı olur.

Bizim bu şekilsiz Pekoms bile seylana dönerken bu derece çoşuyorsa kedi ile köpek Wano'da party verir. Bir dünya süpernova olacak, minkler olacak, Wb tayfası olacak, kim bilir daha neler neler olacak. Bütün bunlara direk Wano içinde bizim tarafa geçecekleri de sayarsan iş gene Kaido'da biter.

Dresrosa V.02 yükleniyor :bilmem:
Ben de dedim ki Marco kendi dengi olan adamla işini görür. Kaido ise bıçkın ve atarlı novalara kalır. Bu saatten sonra novaları öne çıkartır mangaka. Benim düşüncem bu yönde.

meh.Küçücük kağıt parçası beni yönlendiremez :mincika: Jack sağ koldur.Hayır sağ kol değil ise Kaidonun sağ kolu Kaidoya denk falandır yani :D bak denk dedim Reyiz geldi aklıma :a:
Jack salak ve 12 saatte İnu veya Nekoyu indirememiş. Çok da abartmayın.
Kağıt parçası dediğin Odanın kağıt parçası. :(

Dengeler ve denklik deyince Roronoa Hamza pardon Zorodan başkası düşünülemez. :)

Jack salak ve 12 saatte İnu veya Nekoyu indirememiş. Çok da abartmayın.
Kağıt parçası dediğin Odanın kağıt parçası. :(

Dengeler ve denklik deyince Roronoa Hamza pardon Zorodan başkası düşünülemez. :)
Salaklık deyince Jackten önce gelenler var :/ Savaşları görmedik ama İnu ve Neko eziklenecek adamlar değil.Sanji bundan canavar diye bahsediyor.Luffy İnuyu övüyor falan.Burdan bile Jackin nasıl bir hayvan olduğu çıkıyor ortaya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık