Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Bastan soyleyeyim, kaynak oturma organim.

Luffy 10
Marco 9.5
Ben Beckman 9.4
Jack(veya her kim asil sag kol ise) 9.3
Katakuri 9.3
Shiryu(simdilik) 9
Mihawk 9.1
Zoro 8.8

Konu disi karakterleri siralamaya koymamin sebebi daha anlasilabilir olmasi.

Luffy'nin en guclu olmasinin sebebi; Marco, Kaido karsisinda yardima gelecek. Eger Luffy'den guclu olsaydi Kaido'yu indiren Marco olurdu, Luffy degil. Marco'yu en guclu secmemin sebebi ise suan digerlerinden ayri bir klasmanda gozukmesi. Adam eskiden koca WB'nin sag koluydu, sonra ise direk kaptan olup BB'ye karsi intikam/yonkoluk savasi verdi.

Nedense Benn Beckman'ın diğerlerini solladığını düşünüyorum. Hem yakın dövüş hem nişancılık konusunda kusursuz bir seviyeye ulaştığını düşünüyorum. Kizaru'ya çektiği rest beni yeterince ikna ediyor. Bakalım, bekleyip göreceğiz neler yapabildiğini..

Luffy'nin şuanki sağ kolu olarak anılan isim hem tayfaya ilk katılan üye, hem tayfadaki en güçlü üye, hem de tayfadaki en güvenilir üye. Sen de gelmiş, zamanında sevdiği kızın hatırası gg oluyor diye tayfayı satan, lakabı "yalancı" olan herifin en güçlü sağ kol olacağını söylüyorsun.

Zoro ölmediği sürece Usopp katiyen sağ kol olamaz. Zoro ölmeli ki Usopp tayfanın en eski üyesi pozisyonuna gelsin. Olur da zoro ölür, usopp da müthiş bir power-up alır (illa ki), o zaman bu seçeneği tekrar gündeme getiririz.

Dipnot: ki gözümde Zoro'nun ölme ihtimali Luffy'nin ölme ihtimalinden daha azdır.
Sadec sevdiği kız değil ki tüm tayfa için de geçerli.Luffy öldü düşün zoro herkese rest çekmez mi devam edelim derlerse? Ayrıca Oda usopp un yalanlarını gerçeğe çevirme meraklısı o yüzden power upın alasını alır :D

Sadec sevdiği kız değil ki tüm tayfa için de geçerli.Luffy öldü düşün zoro herkese rest çekmez mi devam edelim derlerse? Ayrıca Oda usopp un yalanlarını gerçeğe çevirme meraklısı o yüzden power upın alasını alır :D
"Olur da zoro ölür, usopp da müthiş bir power-up alır (illa ki), o zaman bu seçeneği tekrar gündeme getiririz." demişim zaten yazımda.

konu usopp'un sağ kol olma ihtimali, gelecekteki gücü değil. konudan sapmayalım.

"Olur da zoro ölür, usopp da müthiş bir power-up alır (illa ki), o zaman bu seçeneği tekrar gündeme getiririz." demişim zaten yazımda.

konu usopp'un sağ kol olma ihtimali, gelecekteki gücü değil. konudan sapmayalım.
Böyle bir şey olamaz ki. Zoro'yu öldürmesinin imkanı yok Oda'nın. Serinin geleceği için önemli yani Zoro ölürse bir sürü kişi bırakır (ben bırakmam :D )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık