Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Luffy marco yada beckman ada aynı yakınlıkta akainu tam luffy e yumruğu indirecekken marco yumruğun önünde durup jinbe nin luffy i kaçırmasını sağlıyor ama beckman dediğiniz adam kizaru deniz altına ışın yollarken hiç bir şey yapmıyor bundan yola çıkarak marco daha güçlüdür benim gözümde.

Sağ kol dediğimiz adamlar Yonko olma potansiyelinde olan heriflerdir zaten. WB'den sonra Marco'nun düşünülmesi bu sebeptendir. Bir Yonko ile sağ kolunun arasında öyle ahım şahım fark olmaz zaten. Yonkolar arası dengeyi de bu herifler sağlar, yoksa 1 fikibok ile 3 çükübik denirdi, yonko değil.

1.Marcodur
2.Diğer 3ü

Bounty tahminlerine gelirsem en yüksek marco ve king çıkar. Beckmanın ödülü yakın olur Katakuriye.

En güçlü sağkol tahminimce Kaidou nun tayfasından çıkabilir ama bu kişi Jack değil.
En güçlü sağkol olma potansiyeli olan Blackbeard tayfasından çıkar.

Jack niye sağ kol değil ya. Herkes onun üstünde birini bekliyor illa ki. Vardiyalı çalışan Neko ve İnuyu tutmuş adam la. Daha ne yapıcak. Animede mangada her yerde sağ kol dendi herife. İlla ilk gösterilen en güçsüz diye bir şart yok. Enies lobby misal 1. ve 2. güçlü adamlar taa W7'de gösterilen kişilerdi. Bu mantıkla gidersek Momdan Katakurinin güçlü olması gerek.

Katakuri en güçlüsü bana kalırsa Snack,Cracker iptal Smoothie meyve sıkacağı :D
Genelde animelerde o şekilde olur güç sırasına göre gösterirler çoğu kurguda vardır bu sadece animelerde de değil.
Jack'e güçsüz demedim zaten hatta oyumu Jack e vermiştim ama ondan güçlüsü çıkar mutlaka.
BM arc bitsede Wano arc a geçsek bakalım Kaidou'ya ulaklık yapacak olan Kidd ne zaman ulaşacak bizimkilerin yanına sakın düğüne gelmesin.
BM ile vukuatlılardı zaten :D

Jack niye sağ kol değil ya. Herkes onun üstünde birini bekliyor illa ki. Vardiyalı çalışan Neko ve İnuyu tutmuş adam la. Daha ne yapıcak. Animede mangada her yerde sağ kol dendi herife. İlla ilk gösterilen en güçsüz diye bir şart yok. Enies lobby misal 1. ve 2. güçlü adamlar taa W7'de gösterilen kişilerdi. Bu mantıkla gidersek Momdan Katakurinin güçlü olması gerek.
Çünkü E.Oda'nın notları arasında bulmuşlar Jack-Queen-King diye. İskambil kartı hiyerarşisinde en güçlü kart king yani papaz. Tabi bu sıralama tersinede olabilir fakat zannetmiyorum.

Katakuri'yi ilk mesaja ekledim.

Adam kovboy çıktı be hiç beklemiyordum doğrusu.Sağlam çıktı sağ kol dediğin böyle olur.Mihawk havası var.Beckmann ile iyi rakip olurlar gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık