Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Üstün olduğu şeylerde çok az fark var. Kata Luffy ile yumruk çarpıştırdığında Luffy'nin elleri acıyordu. Silahlanma hakisi gayet iyi bir seviyede. Fiziksel olarak Kata'da canavardı. G4 gibi saf güce üstün geliyordu. Kral hakiside vardı. Ama gözlemde Kata>>>>>>King. Luffy için hazırlandığından bildiğin tam paketti adam. Eksik olan hiçbir şeyi yoktu. King böyle bir donanıma sahip değil. Şuan Zoro'nun karşısında Kata olsaydı çok daha fazla zorlanırdı.
Her zaman diyorum tam işlenmiş karakterle yarım işlenmiş karakter karşılaştırmak sağlıklı değil. Ben hissiyatlarımla hareket ediyorum biraz. 5-10 bölüm sonra konuşalım Arthur'cum..

Üstün olduğu şeylerde çok az fark var. Kata Luffy ile yumruk çarpıştırdığında Luffy'nin elleri acıyordu. Silahlanma hakisi gayet iyi bir seviyede. Fiziksel olarak Kata'da canavardı. G4 gibi saf güce üstün geliyordu. Kral hakiside vardı. Ama gözlemde Kata>>>>>>King. Luffy için hazırlandığından bildiğin tam paketti adam. Eksik olan hiçbir şeyi yoktu. King böyle bir donanıma sahip değil. Şuan Zoro'nun karşısında Kata olsaydı çok daha fazla zorlanırdı.
King'e vurduklarını kata'ya vursaydı kötürüm kalırdı la ne anlatıyorsun sen xD

Kata'nın Queen karşısında da bir varlık göstereceğini sanmıyorum hayvan gibiler ikisi de.

Luffy 5 lazer yemeden ölmezdi Luffy bu.Ölmeden de kelepçeyi açardı yine Luffy olduğu için.Kafasına niye sıkmadı dersen birşey diyemem belki Oda’nın ona izin vermeyeceğini biliyordur. :D
Sahne trollük falan değil bariz saçmalık. Kizaru ''troll ehe'' diye çizdi büyük ihtimal de savaşı bitirecek 3 vuruş yapabilirdi orada komik değil aslında. Cidden bu tip panelleri hangi motivasyon ile çiziyor merak ediyorum...

King'e vurduklarını kata'ya vursaydı kötürüm kalırdı la ne anlatıyorsun sen xD

Kata'nın Queen karşısında da bir varlık göstereceğini sanmıyorum hayvan gibiler ikisi de.
Gerçekçi olursak ikisiyle de berabere kalırdı.Uzun bir dövüşte Queen’i yener King’i ise yenemezdi.Ya yenilir yada Ace vs Jinbe bilgisini duyardık.

Gerçekçi olursak ikisiyle de berabere kalırdı.Uzun bir dövüşte Queen’i yener King’i ise yenemezdi.Ya yenilir yada Ace vs Jinbe bilgisini duyardık.
Nereye yeniyor ya, Queen bunun ağzını yüzünü eline verirdi, yok ağzım göründü, yok anamı kim dövecek, yok sırtım yere değmiyor, yok çay partim geldi. Katakuri kim Reis, rezil bir karakter Queen içinden geçer bir köşeye bırakır.

Biraz önce de söylediğim gibi hayvanlar bunlar, Kata iki tekme yediğinde ağzından böbreklerini düşürüyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık