Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122

Silinmiş Üye

Naber demek için Luffyleri elinden kaçırdığını söylese Sakazuki kendi gelip kafasına sıkar Kizaru'nun :hhh:
Resmen Kuzan sayesinde oldu kaçmaları. O kadar buz kültesi olmasa nereye kaçıyor olum ? :/ Zaten Sakazuki o sıra başka şeyle ilgileniyordu :D

Adam Shanks'ın kalan korsanların canını kurtarmak için savaşı bitirmeye geldiğini biliyor. O yüzden tüm tayfa kan dökmemeye özellikle özen gösterdiler...
Anime önce silahın sesini duydu olarak veriyor.Mangadan bakmak lazım ses efektine.O sese duraklıyor olabilir durmak zorunda olmasa durmazdı Kizaru.Saldırıyı başka yere yaparken vurulur her türlü iptal etmeliydi.

Adam Shanks'ın kalan korsanların canını kurtarmak için savaşı bitirmeye geldiğini biliyor. O yüzden tüm tayfa kan dökmemeye özellikle özen gösterdiler...
Doğru. Kizaru'yu öldürse diğer amiraller çıldırır, onları da öldürmek gerekir. Onları öldürür, sonra tüm denizciler çıldırır. İşin yoksa korsanları korumak için tüm denizcileri tüfekle döv dur.

Resmen Kuzan sayesinde oldu kaçmaları. O kadar buz kültesi olmasa nereye kaçıyor olum ? :/ Zaten Sakazuki o sıra başka şeyle ilgileniyordu :D
Yahu Kuzan ne yapsın baktı Kizaru Beckman gibi bi canavarı karşısında görünce nutku tutuldu, bari çok geç olmadan ben bir şeyler yapayım dedi. :/

Silinmiş Üye

Yahu Kuzan ne yapsın baktı Kizaru Beckman gibi bi canavarı karşısında görünce nutku tutuldu, bari çok geç olmadan ben bir şeyler yapayım dedi. :/
Daha sonra saldırıyormuş gibi yapıp denizcilerden puan kazandı diyon ? :( Neyse Amiral lobisi düşünsün benlik değil :/ Ben zaten Beckman oyumu atmışım :rolleyes:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık