Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Ya reyiz geldiğin gibi yapma bari be :D Katakuri'yi en sona koymak Luffy haterlığı, Beckmann'i ikinci yapmak Shanks üzerinden Mihawk Yonkou abi çığırtkanlığı, King'i Katakuri'nin önüne koymak Zoro'ya Luffy'den büyük hedef biçme çılgınlığı ve listede bu kadar geride olması Zoro daha da gelişecek abi diyeyim de salladığım belli olmasıncılık, Shiryu'yu başa koyma nedeni de herhalde son hedef olarak görmen :D bu nasıl liste allaşkına ya :D hani oturup ciddi ciddi bunları düşünüyorsun gibi geliyor.
Seri sonuna bakıyor reyiz.

Ben Beckman> Katakuri> Marco> King> Zoro> Shiryuu

Luffy'nin time skip öncesinde vurduğu yumrukla yeri öptürdüğü Magellan'dan sonra gelen Shiryuu'yu fazla abartıyorsunuz. Karasakal'ın son boss olacağı düşüncesiyle tayfasını şişirmeyin. Hasır Şapkalardan çok da ilerde değiller. Wano sonrasında bizimkilerin asıl seviyelerini göreceğiz. Ayrıca Karasakal bir sonraki bosstur. Final savaşı dünya hükümeti ve denizcilere karşı verilecek çünkü.

Ben Beckman> Katakuri> Marco> King> Zoro> Shiryuu

Luffy'nin time skip öncesinde vurduğu yumrukla yeri öptürdüğü Magellan'dan sonra gelen Shiryuu'yu fazla abartıyorsunuz. Karasakal'ın son boss olacağı düşüncesiyle tayfasını şişirmeyin. Hasır Şapkalardan çok da ilerde değiller. Wano sonrasında bizimkilerin asıl seviyelerini göreceğiz. Ayrıca Karasakal bir sonraki bosstur. Final savaşı dünya hükümeti ve denizcilere karşı verilecek çünkü.
:(

Katakuri'nin ödülü sembolik bir ödül tıpkı Queen,Roger,Urouge ve diğer yonkoların ödüllerinde olduğu gibi.Luffy'nin 56 onun bir üstü 57 işte.King'in ödülü 1.330 çıkarsa gayet netleşecek bu durum.

Usopp ve Zoro'da da 56 var. Onları nasıl bağlayacaksın merak ettim. Xd
Orda kastedilenin Luffy olduğunu sende biliyorsun :D Oda'nın rakamlarla oynamayı sevdiği gayet bariz iken.Luffy'nin Dressrosa'da kolezyumda yarışırken numarası 556 ydı mesela Roger'ın ödülüne bir gönderme değil mi sencede ? Queen'in ödülü de direk Zoro'nun şu anki ödülünün 1 milyar fazla olan hali.King ve Queen'in kendi aralarındaki ilişki de tıpkı Zoro-Sanji gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık