Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Bacak

• Konbuyu başlatan okyanus tuzu
  • Başlangıç tarihi

TheCrux

Kizaru tabiiki meyvede dahil olmalı marcoda hakiyle vuruyor o zaman hakide dahil olmaz

Hocam vücut geliştirme yarışması değil sonuçta bu. Bacağını marangozluk için kullanmıyor adam. En güçlü bacağa sahip olup en güçlü tekmeye sahip olmamak nasıl bir üründür ? Kelime anlamına göre yorum yapmak gerekmiyor. Konuyu açan arkadaşın da tekmeyi kastediğini belli daha genel olsun diye bacak olarak açmış.

Malum One piece de bir çok adam ve bir çok dövüş tekniği var kimisi silahla kimisi kılıçla kimisi yumruklarıyla kimiside bacaklarıyla hızlı ayak hareketleriyle tekniğini sürdürüyor...ve konu bacakla yapılan saldırılar olunca akla gelen ilk iki isimler Boa Hancock Eskilerden Şen Zeff,Sanji,MarineFord da kendini göstermiş Marco ve Diğerleri...Sizce bu Karakterlerden hangisi en Güçlü Bacak saldırılarına sahiptir ?
Konu en güçlü bacak saldırılarını kimin yaptığı/yapabileceği sorusu üzerine açılmış, tartışmaya bu zemin üzerinden devam etmek daha sağlıklı bir tartışma olmasını sağlar.

D. Luffy

Bu arada Şu konudaki herkes Zeff i rahat yener.Yaşlı hali Gin den tek yiyor. Genç halininde efsane olduğunu düşünmüyorum. Ve tekrardan Hancock diyorum en güçlü bacak onda bence.
Bende şöle düşünüyorum hancock bi shichibukai ama marco yonkuonun 1. komutanı ve sadece tekmesiyle dövüştüğü gördük yani bu adam (marco) 1. komutanlık seviyesine sadece tekmeyle gelmiş ama hancock shichibukai ve şeytan meyvesi gücünü tekmesini güçlendirmek için kullanmıyo . Ve öle tekmesinin büyük bi gücünü görmedik yani amirallere tekme falan sallamadı .

1.Bölüm komutanlığına nasıl sadece tekmesiyle gelmiş ? Bu kanıya nerden vardın yav :D Meyvesini hiçe sayıyorsun.

D. Luffy

1.Bölüm komutanlığına nasıl sadece tekmesiyle gelmiş ? Bu kanıya nerden vardın yav :D Meyvesini hiçe sayıyorsun.
:D meyvesinide tekmesini güçlendirmek için kullanıyo ben mi yanlış görüyorum ya :D kanadını çırparak tekme atıyo ?

:D meyvesinide tekmesini güçlendirmek için kullanıyo ben mi yanlış görüyorum ya :D kanadını çırparak tekme atıyo ?

Meyvesi sayesinde adam kizarunun lazerinden bile zarar görmüyor :D Zaten o tekmeleri atabilmesinin sebebi meyvesi , Bir sanji gibi birden zıplayıp tekme atabileceğini sanmıyorum meyvesiz şekilde.

Meyvesi sayesinde adam kizarunun lazerinden bile zarar görmüyor :D Zaten o tekmeleri atabilmesinin sebebi meyvesi , Bir sanji gibi birden zıplayıp tekme atabileceğini sanmıyorum meyvesiz şekilde.
Aynen o şekil. Marco durduğu yerden o kadar güçlü tekme atamaz bencede. Ayrıca meyve olayını katsakta katmasakta Sanji'ye haksızlık yapmış oluyoruz. Daha gelişim aşamasındaki bi karakterle güçlenceği,gelişeceği kadar gelişmiş birde meyve yemiş adamları kıyaslıyoruz. Serinin sonunu bekliyelim derim ben Sanji'nin tekmeleri Kizaru'yu aşıcak. Şimdilik saf bacak gücünü kıyas alalım derim ben.

Büyük ihtimal Marco tekmeci dediğimiz savaşçı tipinde birisi değil, nedeni Marco'nun pençe'de atması.
Ve Balıkadam fb'lerinde, Marco elinde kılıç tutuyor.

Daha çok hakisi ile savaşan birisi büyük ihtimal, meyvesi o zamanlar yoktu bu yüzden kılıç kullanıyor olabilir.

Tekmeci diyebileceğimiz kategoride iki kişi var, Sanji ve Zeff
Hancock olsun, Kizaru, Marco olsun rasgele dövüş stiline sahipler bence bu yüzden arada sağlam tekmelerde çıkarıyorlar meyvelerinin yardımı ile.

Sanji bence Hancock ayarı olmuştur, Hancock'ta Px tekliyor Sanji'de,
ama Sanji'de Marco gibi amiral uçurtabilir mi ? Amiralle karşılaşana kadar bilemeyiz. Zeff'in seviyesi ise tam bir muamma iyi yada kötü bir şey demek yanlış olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık