Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Bacak

• Konbuyu başlatan okyanus tuzu
  • Başlangıç tarihi
ben öle bi şey demedim :D . sadece marconun tekmesi daha güçlü yani sanjinin kizaruyu veya aokiji yi tek tekmeyle ucuracağını sanmıyorum .
Marconun tekmelerinin güçlü olduğunu bende savunanlardanım [Zamanında çok canla başla savunmuştum bunu]

Manga okumuyorsan buna bakmamanı tavsiye ederim [Alttakine]
Saygı...

Ayrıca
Sanjinin SkyWalk yapabilmesi bile tekmelerinin ne kadar güçlü olduğunu gösterir.

Bir kere uçup hızlanarak gelirsen daha güçlü darbe vurursun fizik kuralları açısından.Marcoyu kafadan eleyin derim.Marco tekme üzerine uzmanlaşmamış sadece haki ekleyerek uçmasının avantajından yararlanıyor.

Sanjide uçabilir.Yani uçmak sadece Marco'ya özel bir şey değil.Luffy'de uçuyor hatta.Gerçi tekme demediği Bacak dediği için tabi ki Sanji daha ağır basıyor ama olayı tekme atmaya dökersek önce Kizaru sonra Marco rakipsiz bu konuda.
Evet bacak diyor.Yoksa Marco daha güçlü vuruyordur Kizaru ise çok daha güçlü.Bacak dendiği için normal bir insan yeteneklerini baz alıyoruz anladığım kadarıyla.Yani normal bir insanın yapamadıklarını yapamayacak.Meyve gibi bedene yapılan takviyeler hariç tutulacak.Sanji uçuyor ama zaten tekmesi güçlü olduğu için uçuyor.Shiki,Marco yada havaya ışınlanan Kizaru gibi ekstra güçler değil Cp9 gibi çalışma ürünü bir kabiliyet.

Edit : Normal derken Garp,Rayleighe kadar yolu var anlamışsınızdır anlatmak istediğimi.

Bence sanji zeffi büyük ihtimal geçmiştir çeliği kırıyor artık tekmesiyle daha ne olsun
Öylede kill zeffde yürüdüğü yerde iz bırakıyormuş. Yani geçenlerde aklıma geldi dedim nasıl yani ne kadar zor bi olay olabilirki bu diye hafiften sert basayım dedim yere tabandan dizlere doğru bi zonklama geldi:D Belki küçük bi ayrıntı Op gibi fizik kurallarının çoğu zaman esnetildiği bi evrende buna takılmak anlamsız olabilir ama ben takıldım nedense.

Öylede kill zeffde yürüdüğü yerde iz bırakımıyormuş. Yani geçenlerde aklıma geldi dedim nasıl yani ne kadar zor bi olay olabilirki bu diye hafiften sert basayım dedim yere tabandan dizlere doğru bi zonklama geldi:D Belki küçük bi ayrıntı Op gibi fizik kurallarının çoğu zaman esnetildiği bi evrende buna takılmak anlamsız olabilir ama ben takıldım nedense.
Hocam o yürüdüğü değil de vurduğu yereydi :D

İngilizcesi iyi olan biri çevirir söyler :D.Bende vurduğunda demirde iz bırakan diye bir şey hatırlıyıyorum zeff için

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık