Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Güçlü Ana Karakter

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
sıraya koydum önce db sonra tengen toppa gurren-lagann ı izlicem... :) helsing i izledim alucard a verdim oyumu....

Tengen toppa iyidir iyi. Absürd yanları var diye hemen vazgeçmeyin. İlk bölümler ortalama bir anime gibi ama bir 8.bölüm varki ondan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmuyor kopup gidiyor.

Goku da uzayda yaşayamıyor yalnız. Bulunduğu gezegeni patlatsa en kötü ihtimalle kendisi de mefta olur. Ki Alucard o halde bile ölmeyebilir. Adam ölümsüz bildiğin.
bende biliyorum uzayda yaşayamadığını ama adam odaklandığı güçlü bir 'ki' nin olduğu yere rahatlıkla ışınlanabiliyor.. bir gezegenin yok edilmesi namek gezegenine baktığımızda çok çok kısa bir süre değil... yani bu adamın o gezegende ölmesi sadece orda ölmek istediği için olabilir... adam nasıl ölümsüz milyonlarca veya milyarlarca cani olabilir ama daha önceden durdurulabilmiş bi adam ''goku ''durdurulamaz:D

- ichigonun hepsini yenme şansı var ama teke tek vsymiş,orihime kurasaki-kun daskete diyemiyecek o zaman eledim onu...

- luffynin son güc seviyesi nakamaları tehkiledeyken,buda teketek vs onuda eledim.

- narutonun son güc seviyesi,hinata elini verirse veya sakura söylemeyim orasını anlayın.onlarda yok,narutoda gitti.

- natsu biz fairy tailiz derse alayını alır ama teketek vs kimse loncasını bilmez bile,oda gitti.

- light burdakilerin osuruguyla ölür,güc onun degil defterin gücü.elric her ne kadar simya bilsede o da insan oda osuruga gider.allen walkerı bilmiyorum yorum yapamıyacagım o konuda...

- geriye alucard ve goku kalıyor.şimdi normal sartta alucardın son seviyesi onu nerdeyse ölümsüz kılıyor ama degil.sonucta milyon canın olsada onu milyon kere öldürebilecek bir karakteri koymusunuz ankete.kakarotto namı diger son goku,bunların hepsini dünyayla birlikte buharlastırır.yok alucard ölmez uzayda süzülürse milyon kere daha buharlastırır.ölümsüzlük gücü olsa bile,saldırısı karsı tarafa etki etmedikten sonra yinede kazanamaz.alucardın hiç bir gücü veya teknigi daha ss2i modu asamaz.adam ss3 yaptı öbür dünyasından, tut galaksinin öbür ucuna heryerden gücünü hissettiler.alucardı daha önce abraham van helsing follofoş ediyor.beyler goku diyoruz.güneşi patlatsa süpermenide yenicek adam japon anime manga tarihinin en uç savas gücü noktası ;)

bi konu ancak bu kadar güzel yorumlanabilir:D milyon canı olsa milyon kere buharlaştırır:D

Alucard en son halinde tek bir ruhu yani kendi ruhu kalıyor bildiğim kadarıyla kendi içindeki ruhlarla 30 yıl savaşıp hepsini (3,424,866) ruhu yok ediyor ve bulunduğu yerden bu şekilde çıkıyor tabi buna ek olarak her yerde olan ve hiçbir yerde olmayan bir canavar oluyor Goku çok güçlü olabilir ama her yerde olan birisini yenemez ve hiçliğide öldüremez sanırım :D Bu yüzden Alucard atak olarak olmasa da yenilmezliği sebebi ile daha güçlüdür bence
Arkadaş en iyi cevabı vermiş. :good:

Shujin

- ichigonun hepsini yenme şansı var ama teke tek vsymiş,orihime kurasaki-kun daskete diyemiyecek o zaman eledim onu...

- luffynin son güc seviyesi nakamaları tehkiledeyken,buda teketek vs onuda eledim.

- narutonun son güc seviyesi,hinata elini verirse veya sakura söylemeyim orasını anlayın.onlarda yok,narutoda gitti.

- natsu biz fairy tailiz derse alayını alır ama teketek vs kimse loncasını bilmez bile,oda gitti.

- light burdakilerin osuruguyla ölür,güc onun degil defterin gücü.elric her ne kadar simya bilsede o da insan oda osuruga gider.allen walkerı bilmiyorum yorum yapamıyacagım o konuda...

- geriye alucard ve goku kalıyor.şimdi normal sartta alucardın son seviyesi onu nerdeyse ölümsüz kılıyor ama degil.sonucta milyon canın olsada onu milyon kere öldürebilecek bir karakteri koymusunuz ankete.kakarotto namı diger son goku,bunların hepsini dünyayla birlikte buharlastırır.yok alucard ölmez uzayda süzülürse milyon kere daha buharlastırır.ölümsüzlük gücü olsa bile,saldırısı karsı tarafa etki etmedikten sonra yinede kazanamaz.alucardın hiç bir gücü veya teknigi daha ss2i modu asamaz.adam ss3 yaptı öbür dünyasından, tut galaksinin öbür ucuna heryerden gücünü hissettiler.alucardı daha önce abraham van helsing follofoş ediyor.beyler goku diyoruz.güneşi patlatsa süpermenide yenicek adam japon anime manga tarihinin en uç savas gücü noktası ;)

Çok güzel bir şekilde açıklamışsın Dragon sensei.O seçeneklerde Goku'yu gördükten sonrası diğer seçenekler boş oldu benim için.:D

Reversi

Rin Okumura bile oy çıkarken bile edward elric oy çıkmadı. Hayret ediyorum.Karışık

Alucard'dan ekstra bir şeyler çıkabilir diye Hellsing Ultimate 10. bölümü izlemeden yorum yapmak istememiştim, izledim ama Alucard'dan Goku'yu yenebilecek bir güç çıkmadı bence,

Seçeneklerden Allen Walker'ı tanımıyorum o yüzden onun hakkında bir şey yazamayacağım ama Goku'dan daha güçlü çıkmasını beklemiyorum,

Bir "galaksi fırlatan Simon" muhabbeti dönmüş -Tengen toppa gurren lagann'a başlamak için iyi bir sebep :D-,

Bunlar dışında Haruhi Suzumiya'yı da unutmamak gerek, o da kendi evreninin tanrısı -bir şeyin olmasını isterse olur, olmamasını isterse olmaz- gibi de uçuk bir tabir yapabiliriz hakkında (tabi belirtmek gereken bir nokta ise şu ki kendisi tanrı olduğunun farkında değil ve bu yüzden bunları istemli bir şekilde yapmıyor, daha çok duygusal etmenler sonucunda spontane olarak güçlerini kullanıyor),

Listedekileri değerlendirmek gerekirse;

Light bu listede olmaması gereken sıradan bir insan, güç defterin gücü, kaldı ki bu listede o defterin gücünün bile yemeyeceği karakterler var,

Edward Elric her ne kadar simya (maddelerin yapısını istediği gibi değiştirebilme gücü) yapabiliyor olsa da bunun dışında sıradan bir insandan hiçbir farkı yok, listenin en zayıflarından,

Natsu ve Rin, alev tabanlı yeteneklerini kullanarak savaşan ve fiziksel olarak ta normal insan standartlarının bir miktar üzerinde olan karakterler ama güçleri o kadar da abartı değil,

Luffy ve Naruto, süper insan sınırının başladığı kısım olarak bu ikiliyi sayabiliriz, standart insanların çok ötesinde ve bana göre yukarıdaki karakterlerle kıyaslanmayacak derece güçlüler, ama süper insan dediysekde o kadar da süper değiller hani,

İchigo, Luffy ve Naruto'dan birkaç tık daha yukarıda,

Luffy ve Naruto dahil normalimsi vücudu olan kişilerin Alucard karşısında pek fazla dayanabileceğini sanmıyorum, en fazla bir süre savaşıp canlarından birazını götürebilirler ama sonuç hezimet olur, Ichigo muhtemelen içlerinden en çok dayananı olur ama milyonlarca canı bitirene kadar onunda dayanabileceğini sanmıyorum, ama Goku dedinmi orada duracaksın (Goku vs Alucard analizine geçmeden önce bilmeyenler için Goku'nun gücünü daha bir somutlaştırmaya çalışalım);

Bildiğimiz gibi One Piece dünyasında insanların fiziksel gücünü doriki olarak hesaplamak mümkün ve ortalama bir denizci askerinin 10 doriki güce sahip olduğunu biliyoruz, buradan hareketle ortalama insanların 6-7 civarı dorikilere sahip olduğunu söylesek yanılmayız sanırım, bu insanlar biraz yaşlanıp göbek falan salmaya başlayınca bu rakam 4-5'e kadar düşer, niye bunları yazdım çünkü dragonball serisinde de one piece'de ki doriki sistemini karşılayan bir "savaş gücü seviyesi" sistemi var, ve bu sistemle orta yaşlı göbekli bir çiftçinin savaş gücü 4 olarak hesaplanıyor, yani bu iki sitemi bire bir aynı kabul edebiliriz, One Piece'den rakamsal olarak bildiğimiz en yüksek doriki ve Goku'nun ulaştığı en son savaş gücü sınırını kıyaslarsak sanırım Goku'nun ne kadar uçuk bir güce sahip olduğu daha net anlaşılır;

Lucci: 4.000
Goku: 24.000.000.000

Goku vs Alucard olayında Alucard'ın herhangi bir şekilde Goku'ya zarar verebileceğini sanmıyorum, sonuçta Goku galaksileri yok edebilecek saldırıları karşılayabilen bir adam, öte yandan Alucard bile kendi içindeki o milyonlarca canı 30 yıl da yok edebiliyorsa Goku için bu süre çok daha kısa olur.

Dragon'un da dediği gibi Goku anime/manga tarihinde ki en uç savaş gücü noktasında bulunan karakterdir.
Goku genelde Superman gibi uçuk karakterlerle kıyaslanan bir karakter ki bence onuda yener :),

Cok bilmiyorum ama gokuyu abisi raditz yeniyor sonra goku picaloyla ittifak yapiyor gene daliyorlar raditz bunlari yine yeniyor cok bilmesemde bi kupmu ne oyle biseye hapsetmisler galba bu durumda yan karakter olsada acaba gokumu guclu yoksa abisi raditzmi guclu anlamadim simsi aydinlatirmisiniz...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık