Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Güçlü Ana Karakter

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
ben seni anladım maksat muhabbet :D yapanları biliyorum superman olacağı baştan belliydi ama ben milletin de görüşlerini alayım dedim
:), db'de ki güç seviyelerini biraz daha irdeleyip bende bir hesap yaparım belki, şuan benden çıkan muhabbet anca bu kadar oluyor elde yeteri kadar veri olmayınca :D.

güneş yerinde durdugu ve savas alanı bizim sistem oldugu sürece, goku supermani yenemez ;) ha verin bana gokunun güclerini, supermani öyle bir döverimki,hatta cesedinede artık nebula,kara delik,kırmızı süper dev bir yıldıza kadar, her yerede gönderirim maksat,atomu bile kalmasın,sonra bir yerlerden fırlar mırlar ne gerek var.

ama bizim goku, yenemez supermani, tüm göstergeler böyle.adam o kadar adilki,benim gibi hiç bir pis numarayı düsünmez :flaugh:

dipnot; ha birde bir yerde naruto muhabbeti dönmüş,goku yanlıslıkla kendini naruto evrenine ısınlasa ve savas alanına gelse tas üstünde tas bas üstünde bas bırakmaz.tüm naruto evreni gelse bir araya onu yenemezler tek sansları edolar,onlarıda baktı sürekli yenileniyorlar postalarım uzay bosluguna :D

superman en kolay rakip aslında... kryptonite gibi büyük bir silah varken... tabi amaç superman i yenmekse... ama bu videoda goku güç kıyaslaması yapıyor ve superman in en büyük zaafını kendisi ortadan kaldırıyor... bi de bi arkadaş goku bilseydi daha güçlü olacağını mavi güneş olan bir yere ışınlardı superman i demiş... iyi ki bilmiyormuş kesin yollardı çünkü :) ... goku bu kafayla superman i yenemez :flaugh: ...

güneş yerinde durdugu ve savas alanı bizim sistem oldugu sürece, goku supermani yenemez ;) ha verin bana gokunun güclerini, supermani öyle bir döverimki,hatta cesedinede artık nebula,kara delik,kırmızı süper dev bir yıldıza kadar, her yerede gönderirim maksat,atomu bile kalmasın,sonra bir yerlerden fırlar mırlar ne gerek var.

ama bizim goku, yenemez supermani, tüm göstergeler böyle.adam o kadar adilki,benim gibi hiç bir pis numarayı düsünmez :flaugh:

dipnot; ha birde bir yerde naruto muhabbeti dönmüş,goku yanlıslıkla kendini naruto evrenine ısınlasa ve savas alanına gelse tas üstünde tas bas üstünde bas bırakmaz.tüm naruto evreni gelse bir araya onu yenemezler tek sansları edolar,onlarıda baktı sürekli yenileniyorlar postalarım uzay bosluguna :D
aslında böyle bir şey çizilir ha :D hatta yeni öğrendiğim şeyleri denemek için böyle bir şey yapsam mı acaba :D

oyum alucard'a. herif sonuçta ölümsüz. Ama bir şeyi merak ediyorum onu soracaktım sizlere. Ben DBZ serisinin ilk 65 bölümünü izledim. Bu Goku neden sarışın olmuş acaba???

En güçlü ana karakter Yagami Light.Öyleki ben burda bunları yazarken o çoktan o listedeki herkesi öldürmüş olurdu sagolsun konuyu açan arkadaş da hazırdan isim ve resimlerini de paylaşmış :D

Reversi

Alucard'ın çok fazla canı var ölümsüz gibi bir şey light hangisini yacacak. Yazana kadar alucard öldürür.Son goku bahsetmeme bile gerek duymuyorum büyük ihtimal hellsing ve dragon ball izlememişsin.

Bisey dicem siz niye sanki yagami light'i direk vs yapiyormus gibi hayal ediyorsunuz ki digerleri savasir o bi kenarda yaziverir olur biter :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık